Kamień z serca! “Będę w pełni gotowa”

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Niepokojących obrazków doświadczyliśmy podczas pierwszego meczu 1/16 finału mistrzostw Polski juniorek młodszych w hali GOSiR przy ul. Sportowej 5. Już w trakcie pierwszej połowy meczu MKS PR Gniezno – UKS Morski Sianów na parkiet upadła Maria Tanaś. Na twarzy jednej z liderek drużyny pojawił się niemały grymas bólu. Na szczęście teraz już wiemy, że obyło się bez groźniejszej kontuzji.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Podczas pierwszego meczu w 1/16 MP juniorek młodszych niefortunnie upadłam. Na szczęście uraz, jakiego doznałam, okazał się być niegroźny, myślę, że to w jakimś stopniu zasługa treningów stabilizacyjnych. Obecnie przebywam na konsultacji kadry narodowej juniorek w Pruszkowie. Na 1/8 MP juniorek młodszych w Radomiu będę w pełni gotowa do gry i dam z siebie wszystko – przekazała nam Maria Tanaś.

To bez wątpienia bardzo dobre informacje. Kontuzji w gnieźnieńskim sporcie mamy już dość, więc cieszymy się, że tym razem skończyło się jedynie na grymasie bólu i strachu. Maria może ze spokojem trenować z kadrą, a później skupi się na walce z MKS-em o jak najwyższe cele w mistrzostwach Polski. Będziemy mocno trzymać kciuki za nasz zespół!

Turniej w Radomiu odbędzie się w dniach 22-24 kwietnia 2022 roku. Gnieźnianki zmierzą się z gospodyniami, a także ekipami z Kraśnika i Gdańska.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 14 kwietnia 2022 o godz. 09:49:15


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: