Zawodnicy Startu komentują treningi. Testy trwają w najlepsze!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

W rozmowie ze StartTV treningi skomentowali Szymon Szlauderbach, Oskar Fajfer i Ernest Koza. Przeczytajmy, co powiedzieli zawodnicy ekipy z pierwszej stolicy Polski.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Szymon Szlauderbach: Jestem bardzo zadowolony. W końcu wyjechaliśmy na ten nasz domowy tor, trzeba jak najwięcej na nim jeździć. Musimy zrobić jak najwięcej kółek, żeby połapać te kąty. Wiadomo, że zmienialiśmy nawierzchnię, więc musimy jak najmocniej ją rozjeździć, żeby nam pasowała. Wrażenia są pozytywne. Cało, zdrowo – to najważniejsze. Silniki szybkie. Dobrze się czuję i mam nadzieję, że z treningu na trening będę jeszcze szybszy

Oskar Fajfer: Próbujemy już nowych jednostek. Tych treningów jest coraz więcej, więc możemy coraz więcej sprawdzać i testować. Jak najbardziej jakieś odpowiedzi już się kreują.

Ernest Koza: No fajnie, cieszę się, że pojeździłem. Kości rozruszane, motocykle rozruszane. Jeszcze jeden mi został i będziemy mogli testować te nowe silniki. Przed nami kilka sparingów i turniej. Będziemy widzieć, co z tego wychodzi. Jeszcze jest trochę czasu na sprawdzenie sprzętu i zweryfikowanie, czy jakieś korekty są potrzebne.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 17 marca 2022 o godz. 19:47:57


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: