Co tak słabo?! Wesprzyj tych młodych sportowców

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Nasi pięściarze niejednokrotnie dawali nam już sporo radości. Niestety, w sporcie, szczególnie w obecnych czasach, bez pieniędzy można niewiele zdziałać. By Akademia Sportu Jakuba Czaprowicza mogła rozwijać swoje talenty, potrzebne jest odpowiednie zaplecze finansowe. Do tej pory nie udało się zebrać zbyt wiele – tylko niespełna 1300 zł, a celem jest 12 tysięcy! To już ostatnie dni, by wspomóc młodych zawodników.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

“Apeluję do sympatyków, kibiców oraz ludzi dobrej woli którzy mogą sobie pozwolić na pomoc dla naszego klubu w dwóch zbliżających się turniejach.W samym marcu czeka nasz klub wyjazd na eliminacje do Mistrzostw Polski Kadetów oraz Mistrzostwa Wielkopolski.Jak wiecie bardzo szybko się rozwijamy, zdobywamy tytuły Mistrzowskie lecz przy obecnej liczbie zawodników zwyczajnie nie stać Nas żeby na nie jechać. Wymienione wyżej wyjazdy dla 7 zawodników to koszt około 6 tys złotych na jeden turniej” – pisze Jakub Czaprowicz.

“Nocleg, wyżywienie, wpisowe za każdego zawodnika,dojazdy.Co jakiś czas pomaga w tym miasto ,rodzice i sponsorzy ale przy tej ilości zawodników w różnych grupach wiekowych tego jest już po prostu za dużo. Zwyczajnie finansowo nie ogarniamy. Moglibyśmy to zostawić i trenować rekreacyjnie ale przykro by było gdyby aktualny Mistrz Polski Młodzików, Vice Mistrz Polski, Brązowy Medalista Mistrzostw Polski czy inni zawodnicy o dużym potencjale nie mogli nawet spróbować swoich sił w kolejnych Mistrzostwach i godnie reprezentować miasto,spełniać marzenia lub zostać w przyszłości zawodowym sportowcem” – dodaje.

“Jeśli podoba się Tobie co robimy i możesz sobie na to pozwolić prosimy o pomoc!!!Nie jest to łatwa decyzja ale tutaj nie chodzi o pomoc dla Nas! Tutaj chodzi o młodzież i ich ambicje.Dlatego dumę chowamy do kieszeni i zwracamy się do Was z taką oto prośbą.Z góry dziękujemy!” – podsumowuje trener naszych pięściarzy.

Zbiórka pieniędzy dostępna jest w TYM miejscu.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 7 marca 2022 o godz. 16:39:41


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: