Dawid Radomski: To nasza drużyna była lepsza

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

W sobotę Mieszko Gniezno przegrał w hicie IV ligi z Unią Swarzędz 0:3. O komentarz na temat tego spotkania poprosiliśmy kapitana ekipy z pierwszej stolicy Polski Dawida Radomskiego.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

– Mecz, który głównie toczył się w środkowej części boiska. Dużo walki, bo wiadomo, jaka była stawka meczu. Uważam jednak, że z gry to nasza drużyna była lepsza. Zmarnowaliśmy trzy 100% sytuacje, ale przegrywamy po stałych fragmentach gry, wynik nie odzwierciedla tego, co było na boisku, ale taka jest piłka. Musimy wyciągnąć wnioski i poprawić ten element naszej gry, ale też skuteczność pod bramką – powiedział Radomski.

Niestety, w hicie Mieszko przegrał i spadł w tabeli na drugie miejsce. Unia jest obecnie liderem i ma punkt przewagi nad biało-niebieskimi. Nadal zatem wszystko jest możliwe i wciąż wierzymy w to, że to nasz zespół zakończy sezon na 1. miejscu.

Kolejny mecz zespół trenera Przemysława Urbaniaka rozegra już w najbliższy weekend. W sobotę (12 marca) godz. 13:00 Mieszko rozpocznie spotkanie wyjazdowe z Iskrą Szydłowo.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 6 marca 2022 o godz. 14:26:15


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: