Dwie ważne zmiany w KS Gniezno. Znamy szczegóły!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Po ostatniej porażce 1:5 z ekipą ze Zgierza w szatni KS Gniezno podobno było bardzo gorąco. Pokłosiem tego niepowodzenia są istotne zmiany.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Doszło do ważnych ruchów. Zwiększono liczbę jednostek treningowych z dwóch do trzech tygodniowo, a poza tym zdecydowano się na zakończenie współpracy z Pawłem Hoeftem. Teraz za zespół ma odpowiadać Adam Heliasz, który otrzymuje wsparcie osoby z zewnątrz. Jej personalia póki co utrzymywane są w tajemnicy.

Teraz Adam, z tego co wiem, ma pełne poparcie w szatni. Wszyscy oddają się temu, jaki on ma plan i myślę, że to będzie procentować. Nie wiem, czy to nie za późno na takie decyzje. Były też rozmowy z trenerami z zewnątrz, ale wiadomo, że zostało sześć kolejek. Zanim szkoleniowiec by przyszedł, poznałby ludzi, to mógłby być strzał w kolano – powiedział nam Paweł Kaźmierczak, kapitan KS-u Gniezno.

Po meczu ze Zgierzem zdecydowaliśmy, że Adam obejmie to w stu procentach i że musimy podziękować Pawłowi. Widać, że chłopacy podeszli do tego jak najbardziej profesjonalnie, z zaangażowaniem. Wiadomo, że na niektórych treningach nie było wszystkich, bo sprawy zawodowe czasami na to nie pozwalają, ale frekwencja była naprawdę fajna i było widać zaangażowanie. Mam nadzieję, że to zaprocentuje już w Podkowie Leśnej

dodał Kaźmierczak.

W niedzielę bardzo ważny sprawdzian dla KS-u Gniezno. Nasi futsaliści zagrają na wyjeździe z ekipą z Podkowy Leśnej. To ostatnia drużyna pierwszoligowych rozgrywek. Ten mecz po prostu trzeba wygrać. Początek zmagań o 15:00.

Do wątku rozstania KS-u Gniezno z Pawłem Hoeftem wrócimy po weekendzie.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 5 marca 2022 o godz. 21:18:30


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: