Oficjalnie: Zjednoczeni Trzemeszno prezentują trenera

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

O tym, że Andrzej Stefański ma być trenerem Zjednoczonych Trzemeszno, pisaliśmy już jakiś czas temu. Teraz szkoleniowiec, który jeszcze niedawno kooperował z drużyną seniorów Pelikana Niechanowo, został oficjalnie przedstawiony jako szkoleniowiec ekipy z Trzemeszna.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Poniżej komunikat Zjednoczonych:

Trener Andrzej Stefański posiada licencje UEFA B, a także aktywnie uczestniczy w wielu kursach szkoleniowych oraz konferencjach.

Przypomnijmy, że w latach 2008-2012 był zawodnikiem Trzemeszeńskiej drużyny TLKS Zjednoczeni Trzemeszno, która rywalizowała w Wielkopolskiej IV Lidze. Ponadto występował w takich drużynach jak Sokół Kleczew, MKP Szczecinek, Mieszko Gniezno, 1922 Lechia Kostrzyn oraz Pelikan Niechanowo, gdzie od lipca 2019 roku występował w roli grającego trenera.

Przez 2,5 roku pracy z tą drużyną uzyskał dwa awanse. Pod jego kierownictwem zespół Pelikana rozegrał 63 mecze, z czego wygrał 37 razy, 11 razy zremisował i odniósł 15 porażek.

Przez 4 lata pracy z młodzieżą w klubie Pelikan Niechanowo jako pierwszy trener uzyskiwał awanse z drużyną trampkarzy. Z trzeciej ligi okręgowej do pierwszej ligi.

Na pracę w Zjednoczonych zdecydował się z uwagi na perspektywę rozwoju klubu i możliwość pracy w najlepszych warunkach dla drużyny. Dołączył do nas od początku okresu przygotowawczego do rundy wiosennej sezonu 2021/2022, który rozpoczął się 18 stycznia 2022.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 1 marca 2022 o godz. 17:30:00


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: