Orzeł Gniezno pojedzie na obóz. Znamy kierunek!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Już w czwartek (3 marca) zespół Orła Gniezno wyruszy do Kołobrzegu, gdzie odbędzie zgrupowanie. Jest ono organizowane przez klub w ścisłej współpracy z Renault AutoSanok – bardzo dziękujemy za okazane wsparcie!

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Z Gniezna nasz zespół wyjedzie w czwartek w godzinach porannych. Miejscem docelowym jest kołobrzeska dzielnica Podczele. Nad morze nie jedziemy wypoczywać, ale szlifować formę przed nadchodzącym sezonem i oczywiście w celach integracyjnych.

Każdego dnia będziemy jeździć na rowerach, uczęszczać na basen, biegać na plaży czy też spędzać czas na innych aktywnościach. Chcemy, aby ten okres był jak najbardziej pożyteczny dla każdego z nas i pozwolił zbudować “team spirit”.

Cieszę się, że kolejny rok z rzędu możemy wyjechać na takie zgrupowanie. Ostatnio były góry, teraz natomiast postanowiliśmy wybrać kierunek nadmorski. Mam nadzieję, że owocnie spędzimy ten czas, a nowi zawodnicy już w stu procentach wkomponują się w naszą drużynę. Dołożę wszelkich starań, by po powrocie z Kołobrzegu każdy był zadowolony ze wspólnie spędzonego czasu. Za pomoc w organizacji zgrupowania wielkie słowa wdzięczności i uznania kieruję w stronę firmy Renault AutoSanok – mówi Paweł Woźny, prezes Orła Gniezno.

Kołobrzeskie zgrupowanie zakończymy w niedzielę (6 marca). W drogę do Gniezna mamy zamiar wyruszyć o godzinie 15:00.

ŹRÓDŁO: ORZEŁ GNIEZNO

Ostatnia aktualizacja artykułu: 26 lutego 2022 o godz. 10:31:12


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: