PunchDown przenosi się do USA. Kontrowersyjne słowa Schwarzeneggera

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Wiele osób oczekiwało tego, że po tragicznych wydarzeniach na PunchDown 5 “policzkowanie” wyhamuje. Nic z tego. Kilkanaście tygodni po śmierci Artura Walczaka odbędzie się kolejna gala w slap-fightingu. Już nie w Polsce, ale w USA. Twarzą wydarzenia jest sam Arnold Schwarzenegger.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

“PunchDown” w sieci już nie widać. Na Facebooku czy Instagramie zmieniono nazwę na Slapfightingchampioship. Pod tym szyldem promowana jest kolejna impreza, która tym razem odbędzie się w USA. Twarzą federacji zostali Arnold Schwarzenegger i Logan Paul.

Gala odbędzie się 5 marca. Do rywalizacji przystąpi choćby “Zaleś”, który zmierzy się z amerykańską gwiazdą “Da Crazy Hawaiian”. Wpisy na temat organizacji publikują między innymi wspomniani Scharzenegger oraz Paul.

Arnold, cytowany przez USA Today, ocenił, że slap-fighting to… świetny pomysł.

– Pomyślałem, że slap-fighting to świetny pomysł, ponieważ widziałem to wiele razy w mediach społecznościowych i pomyślałem, że publiczność byłaby niezwykle entuzjastyczna, gdyby zorganizowano to u nas – powiedział Schwarzenegger.

Paul natomiast ujawnił, że myślał o tym, by przystąpić do zmagań. Ostatecznie jednak się przestraszył.

Byłem zbyt przestraszony, że mój mózg wyleci z głowy. Więc wycofałem się. Ale chętnie będę obserwował, jak robią to inni szaleńcy – zaznaczył.

Gala w policzkowaniu odbędzie się 5 marca w mieście Columbus, stolicy stanu Ohio (USA).

Ostatnia aktualizacja artykułu: 23 lutego 2022 o godz. 11:23:45


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: