Aż trudno uwierzyć w to, co zrobili zawodnicy Zjednoczonych Trzemeszno

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

“Oficjalnie możemy poinformować, że drużyna KS Zjednoczeni Trzemeszno zaczęła funkcjonować zgodnie z literą prawa” – podaje KS Zjednoczeni Trzemeszno na Facebooku.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Poniżej publikujemy dalszą część klubowego komunikatu:

Główną postacią tego projektu jest prezes pan Karol Łukomski, który jest bardzo zaangażowany i zdeterminowany podobnie jak reszta zarządu, aby działać i przynosić jak najwięcej radości naszemu miastu, kibicom, sponsorom, osobom pomocnym w założeniu tego klubu, oraz największym aktorom, czyli piłkarzom dlatego:

Bardzo, ale to bardzo mocno chcielibyśmy podziękować zawodnikom, bez których ta drużyna nie miałaby racji bytu. Pokazali swoim zaangażowaniem w treningach, tak naprawdę wtedy nie wiedząc, czy klub będzie istnieć, że warto dla nich zrobić coś dobrego.

Naszym celem było utrzymanie naszych chłopaków w drużynie swojego miasta. Wiemy doskonale, że każdy z nich znalazłby swoje miejsce w świecie futbolu w pobliskich klubach, w których mogliby otrzymywać wynagrodzenie, na jakie zasługują.

Jednak to Oni zdecydowali się grać dla naszej nowopowstałej drużyny kompletnie za darmo. Cieszymy się, że mamy takich wspaniałych zawodników.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 23 lutego 2022 o godz. 08:46:12


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: