Aż trudno uwierzyć w to, co zrobili zawodnicy Zjednoczonych Trzemeszno

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

“Oficjalnie możemy poinformować, że drużyna KS Zjednoczeni Trzemeszno zaczęła funkcjonować zgodnie z literą prawa” – podaje KS Zjednoczeni Trzemeszno na Facebooku.

Poniżej publikujemy dalszą część klubowego komunikatu:

Główną postacią tego projektu jest prezes pan Karol Łukomski, który jest bardzo zaangażowany i zdeterminowany podobnie jak reszta zarządu, aby działać i przynosić jak najwięcej radości naszemu miastu, kibicom, sponsorom, osobom pomocnym w założeniu tego klubu, oraz największym aktorom, czyli piłkarzom dlatego:

Bardzo, ale to bardzo mocno chcielibyśmy podziękować zawodnikom, bez których ta drużyna nie miałaby racji bytu. Pokazali swoim zaangażowaniem w treningach, tak naprawdę wtedy nie wiedząc, czy klub będzie istnieć, że warto dla nich zrobić coś dobrego.

Naszym celem było utrzymanie naszych chłopaków w drużynie swojego miasta. Wiemy doskonale, że każdy z nich znalazłby swoje miejsce w świecie futbolu w pobliskich klubach, w których mogliby otrzymywać wynagrodzenie, na jakie zasługują.

Jednak to Oni zdecydowali się grać dla naszej nowopowstałej drużyny kompletnie za darmo. Cieszymy się, że mamy takich wspaniałych zawodników.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: