Damian Jarzembowski: Po cichu liczymy na medal

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

To będzie ważny weekend dla naszych drużyn hokejowych. Już w sobotę Start i Stella przystąpią do półfinałów Halowych Mistrzostw Polski. Ta druga ekipa zagra na wyjeździe z Grunwaldem Poznań. Przed tym spotkaniem Klaudia Glinkowska rozmawiała z Damianem Jarzembowskim, zawodnikiem Stelli.

🎙Jak przebiegały przygotowania do sobotniego spotkania? Dołożyliście treningów, czy pozostaliście w stałym harmonogramie?

🏑 Przygotowania do sobotniego meczu odbywały się tak samo, jak do poprzednich meczów. Treningi mieliśmy w takim harmonogramie, jak odbywało się to do tej pory.

🎙Czy są aspekty gry, które w szczególności staraliście się przepracować i poprawić?

🏑 Myślę, że po każdym zagranym meczu jest coś do poprawy. Tym razem na pewno była to skuteczność i gra w defensywie.

🎙Jak wygląda wasze nastawienie zarówno, fizyczne jak i psychiczne przed meczem półfinałowym?

🏑 Ogólne nastawienie przed meczem jest dobre. Jeżeli chodzi o nastawienie psychiczne, to tak jak przed każdym innym meczem, jest odczuwalna presja związana z chęcią zwycięstwa. Natomiast w przypadku nastawienia fizycznego trochę gorzej, ponieważ przez kontuzje naszych zawodników cały czas gramy w trochę osłabionym składzie, mimo to się nie poddajemy i przy każdym spotkaniu dajemy z siebie 100%.

🎙Spodziewaliście się, że jako beniaminek w Superlidze, osiągniecie tak wysokie miejsce?

🏑Patrząc na to, że jesteśmy beniaminkiem, pozycja, na której teraz jesteśmy, jest już dla nas pewnego rodzaju nagrodą. Jak każda drużyna, po ciuchu liczymy na medal.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: