Starcie tytanów dla Auto Handel Oleksiak Car Gwarant Service!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Działo się, oj działo w sobotę w Witkowskiej Lidze Halowej. Ozdobą tej serii zmagań był pojedynek Manufaktura Tortów i Ciast vs Auto Handel Oleksiak Car Gwarant Service.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Organizatorzy rozgrywek nie mają żadnych wątpliwości. Zaznaczają, że mecz Manufaktura Tortów i Ciast vs Auto Handel Oleksiak Car Gwarant Service był najlepszym do tej pory pojedynkiem w sezonie 2021/2022.

“Co za emocje! Starcie tytanów, creme de la creme WLH. Trudno to opisać słowami. To trzeba było zobaczyć na własne oczy” – pisano po starciu tytanów.

Jedyną bramkę, na wagę triumfu, w tym spotkaniu zdobył Dawid Połatyński. Asystował mu Filip Kruczyński, który znalazł się w najlepszej piątce XX kolejki Witkowskiej Ligi Halowej.

“Gdybyśmy mieli określić jego sobotni występ dwoma słowami, to napisalibyśmy – piłkarsko bezczelny. Balansem ciała zwodził rywali, tworząc odpowiednie przestrzenie dla swoich kolegów. Po jednej z takich akcji i jego kluczowym podaniu, padł gol autorstwa Dawida Połatyńskiego. Technika użytkowa, na której widok chce się bić brawa. Niekonwencjonalny, efektywnie efektowny” – piszą o nim organizatorzy rozgrywek.

Wyróżniony został też bramkarz “Oleksiaków” Daniel Wojciechowski. “Na co dzień drugi bramkarz popularnych Oleksiaków, broniący tylko pod nieobecność Bartosza Borysa. Przed sobotnim starciem z Manufakturą Tortów i Ciast to właśnie w jego osobie upatrywano najsłabszy punkt trzeciej drużyny poprzedniego sezonu. Futbol lubi jednak zaskakiwać i kreować nieoczywistych bohaterów, wychodzących z cienia innych. Tego dnia bronił jak w transie. Nie do powstrzymania. Zatrzymywał nawet takie strzały, które wydawało się, że nie mogą nie wpaść. Miał typowy dzień konia. Główny architekt zwycięstwa swojego zespołu w zdaniem wielu obserwatorów – najlepszym meczu dotychczasowych gier w sezonie 2021/2022” – zaznaczają przedstawiciele WLH.

Po porażce 0:1 z Auto Handel Oleksiak Car Gwarant Service ekipa Manufaktury Tortów i Ciast nadal otwiera zestawienie WLH (51 punktów). Zespół z Gniezna zajmuje natomiast piąte miejsce (42 “oczka”).

Korzystając z okazji, zachęcamy do zapoznania się z ofertą Auto Handel Oleksiak, która jest dostępna na tej stronie internetowej >>>.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 13 lutego 2022 o godz. 10:03:35


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: