Ale się zmobilizowali! Nawet Obra Kościan wspierała hokeistów Startu

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Przed sobotnimi derbami Gniezna Stella – UKH Start 1954 w szeregach fanów wspierających na co dzień żużlową ekipę z naszego miasta zapanowała niemała mobilizacja. Stawili się przy Sportowej 5, by głośnym dopingiem nieść czerwono-czarnych po awans do play-offów.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Sobotnie starcie Stelli ze Startem z perspektywy trybun oglądał nadkomplet publiczności. Zgromadzeni widzowie z uwagą śledzili poczynania hokeistów. Byli też tacy, którzy prowadzili bardzo głośny doping. Do tego grona zaliczyć można niewątpliwie kibiców wspierających na co dzień żużlowy Start Gniezno. Tym razem zostali oni wsparci przez zaprzyjaźnionych fanów Obry Kościan. Razem stworzyli wyjątkową atmosferę.

“W minioną sobotę (12.02.2022) zbieramy się na mecz gnieźnieńskich hokeistów Startu, którzy rozegrali derbowe spotkanie ze Stellą Gniezno w ramach rozgrywek Superligi. Około godzinę przed meczem pojawiamy się w hali w ponad 50 osób w tym 23 osoby z Obry Kościan (dzięki za wsparcie!). Tego dnia przed pierwszym gwizdkiem wyrzucamy trochę serpentyn i głośnym dopingiem wspieramy naszych hokeistów, którzy spotkanie wygrywają i tym samym awansowali do rundy play-off o Halowe Mistrzostwo Polski” – czytamy na kibicowskim fanpage’u START to MY.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 13 lutego 2022 o godz. 14:07:44


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: