Nowego zawodnika Orła Gniezno interesuje tylko jedno! [WYWIAD]

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Chris JD Timms dołączył do kadry gnieźnieńskiego Orła. Działacze klubu z pierwszej stolicy Polski zdecydowali się na taki transfer po tym, jak z zespołem pożegnał się Arkadiusz Szymański. Brytyjczyk to wicemistrz świata z 2015 roku. Na speedrowerze jeździ już ponad 20 lat i ma wielką chęć wygrywania.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Od ilu lat uprawiasz speedrower? Jakie są twoje najlepsze wspomnienia?

Ścigam się już od około 23 lat. Mam wiele fantastycznych wspomnień, ale czymś wyjątkowym było dla mnie zwycięstwo w testowych zmaganiach z Australijczykami.

A co możesz powiedzieć o zeszłym sezonie w twoim wykonaniu?

Był dla mnie wspaniały! Wygrałem wiele pojedynków i większość imprez drużynowych z Birmingham.

Dlaczego zgodziłeś się na współpracę z Orłem Gniezno?

Gdy miałem 18 lat, podpisałem kontrakt z ekipą z Leszna. To był mój jedyny klub w Polsce. Uważam jednak, że taka zmiana będzie dla mnie zdrowa. Wierzę, że to jest właściwy czas. A jaki zespół mógłby być dla mnie lepszy od Orła Gniezno?

Jak zapatrujesz się na polskie tory?

Ścigałem się na wielu torach w Polsce i ogólnie dobrze się na nich czuję. Właściwie nigdy nie miałem okazji, by rywalizować na owalu w Gnieźnie. Teraz czekam na to szczególnie mocno, tym bardziej że będzie on poprawiany.

Twoje cele?

Moje cele są jasne i proste. Wygrywać. Wszystko, w czym będę uczestniczyć indywidualnie czy drużynowo, chcę wygrać. Drugie miejsca nie są dla mnie.

Podczas ostatnich mistrzostw Europy byłem pod ogromnym wrażeniem postawy chłopaków z Gniezna. Wierzę, że mogę im pomóc w zwiększeniu siły rażenia. Mam również nadzieję na to, że będę się od nich uczyć.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 12 lutego 2022 o godz. 13:48:25


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: