Arkadiusz Szymański opuszcza szeregi Orła Gniezno. Tylko na rok!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Arkadiusz Szymański w sezonie 2022 nie będzie bronić barw Orła Gniezno. Zawodnik przekazał taką decyzję prezesowi gnieźnieńskiego klubu Pawłowi Woźnemu. Poniżej komunikat w tej sprawie.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

“W przyszłym sezonie barw Orła Gniezno nie będzie bronić Arkadiusz Szymański. Zawodnik przekazał taką decyzję naszemu prezesowi Pawłowi Woźnemu. Nie ukrywamy, że jak najbardziej chcieliśmy kontynuować współpracę z Arkiem, jednak on postanowił kroczyć inną ścieżką, co oczywiście szanujemy i życzymy mu powodzenia! Jednocześnie serdecznie dziękujemy za każdy punkt zdobyty dla Orła 👏

Arek co prawda teraz się z nami rozstaje, ale mówi przy tym “do zobaczenia za rok”. To oznacza, że nasze drogi jeszcze w przyszłości powinny się zbiegnąć. W końcu to gnieźnianin z krwi i kości 🤜🤛.

Świadomość możliwości podjęcia przez Arkadiusza takiej decyzji mieliśmy od jakiegoś czasu. Przygotowujemy się, działamy i robimy wszystko, by zaserwować Wam jak najlepszy speedrower. Celem niezmiennie pozostaje obrona Drużynowego Mistrzostwa Polski. Łatwo nie będzie, ale z Wami możemy wszystko❗

Klub naturalnie działa stabilnie, a pewne roszady są niestety nieuniknione. Dochodziło do nich, dochodzi i pewnie dochodzić będzie. My jednak nadal robimy swoje. Dla Was, dla Gniezna, ale i dla siebie 🤩. Apetyty mamy przeogromne! 👊👊👊” – czytamy w klubowym komunikacie.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 6 lutego 2022 o godz. 20:41:25


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: