Start Gniezno zaprezentowany

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

W piątkowy wieczór odbyła się prezentacja Aforti Startu Gniezno. Sympatycy czerwono-czarnych mogli z bliska zobaczyć zawodników, którzy w przyszłym roku będą zdobywać punkty dla ekipy z pierwszej stolicy Polski.

Najwierniejsi kibice Aforti Startu Gniezno pojawili się w piątek w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie, by zobaczyć prezentację czerwono-czarnych. Wydarzenie cieszyło się umiarkowanym zainteresowaniem.

Wśród zgromadzonych znaleźli się między innymi fani z “10”. Swoją obecność na prezentacji zaznaczyli głośnymi okrzykami.

Kibicom pokazali się wszyscy podstawowi zawodnicy Startu na sezon 2022. W Gnieźnie był też obecny Zbigniew Suchecki, który póki co posiada z ekipą z pierwszej stolicy Polski jedynie kontrakt warszawski.

W trakcie prezentacji kibice mogli usłyszeć warkot żużlowego motocykla, a także posłuchali o planach poszczególnych zawodników. Z ich ust można było wychwycić, że pierwszy cel na przyszły rok to jazda w play-offach. Na tym jednak Start nie chciałby się zatrzymać.

Warto odnotować, że początkowo wydarzenie miało odbyć się na stadionie, w towarzystwie zmagań żużlowców-amatorów. Ostatecznie jednak zmieniono plany i prezentacja została przeniesiona do przyszkolnego obiektu.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: