Czytelnik sportzpazurem.pl o szansach Startu. Zaskakujący typ dot. spadkowicza!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Nasz czytelnik – pan Damian – podzielił się bardzo ciekawą analizą eWinner 1. Ligi 2022. Jakie są jego przewidywania? Rzućmy okiem, co napisał pod jednym z naszych postów. Zachowaliśmy oryginalną pisownię.

“Na pewno składy Falubazu i Polonii wyróżniają się na tle pozostałych.Najwięcej w nich ekstraligowych nazwisk i budżety też najwyższe.Między tą dwójką powinna się rozstrzygnąć kwestia awansu. Na 3 miejscu stawiam solidne Wilki Krosno,które zostawiły skład w większości z ub. roku i zainwestowały duże pieniądze w juniorów z innych klubów (Mówi się ,że za Krzysztofa Sadurskiego zapłacili około 300 tysięcy) 4 miejsce moim zdaniem dla Orła. Solidna pozycja U-24 (Becker/Gruchalski), wzmocniona Kurtzem Kościuchem,Nowakiem, Lahtim lub Iversenem.Junior Dul też prezentuje coraz wyższy poziom.

5 miejsce zajmie Start(bardziej sercem niż rozumem).Liczę na solidnie punktujące trio Fajfer,Kildemand i Jepsen Jensen,ale niewykluczone ,że Antonio wygryzie ze składu któregoś Duńczyka.Na U-24 jeśli się nie uda Szymonowi dojść do formy mamy Helstroma-Bengsa. Ernest Koza przy regularnych inwestycjach w sprzęt powinien być solidną drugą linią. Jeśli chodzi o juniorów, Mikołaj Czapla czyni postępy z zawodów na zawody,a Marcel mając ostatni rok startów na juniorce powinien pokazać,że drzemie w nim spory potencjał.Oby omijały nas kontuzje.

Na 6 miejscu typuję Rybnik. Został Łogaczew i juniorzy.Doszedł Zengota, Pieszczek,Wojdyło i Lyager. Zengota jest kontuzjogenny i nie potrafi ustabilizować formy, Pieszczek zawalił sezon w Gdańsku. To taki Gdański Kacper Gomólski.Formą pikuje z roku na rok w dół.Wojdyło mnie nie przekonuje. Na 7 miejscu stawiam Landshut.Trio Huckenbeck,Smoliński Berge będzie groźnie szczególnie u siebie.Dodając mega talent Bloederna i Hansena na U-24,mają potencjał nawet na wyższe miejsce.

I ostatnie 8 miejsce rezerwuję dla Gdańska. Jamróg i Gała to już “zgrane” karty. Nie wierzę w jakąś zwyżkę formy. Kułakov pokazał w końcówce sezonu kiepską jazdę i też mam wrażenie, że forma będzie pikowała w dół. Gdańsk nie ma też praktycznie juniorów.To kiedyś była drużyna z aspiracjami,a teraz wyglądają na “papierze” słabo.Pozycje 5-7 w tabeli mogą się zmienić w zależności od zdarzeń losowych czy szczęścia”


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: