Zawodniczka Inochi Gniezno Alicja Kaszyńska multimedalistką Mistrzostw Europy w Karate!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

27 – 31 października 2021 w Oradea w Rumunii odbyły się Mistrzostwa Europy IKU w karate. W zawodach startowało 550 uczestników z 15 krajów.

Alicja Kaszyńska, która reprezentowała Klub Karate Inochi Gniezno zdobyła na tej prestiżowej imprezie aż 4 medale. Zdeklasowała przeciwniczki w konkurencji kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat +6KYU oraz kata indywidualne dziewcząt 12-13 open zdobywając w obu konkurencjach pierwsze miejsca. Ponadto w konkurencji kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat wywalczyła brązowy medal. Dodatkowo, wraz z Ukrainkami wywalczyła srebrny medal w konkurencji kumite drużynowe dziewcząt.