Zdemolowały MTS Kwidzyn, a to jeszcze nie było 100 proc. możliwości [WYWIAD]

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

W miniony weekend MKS PR URBIS Gniezno zanotował kolejne spektakularne zwycięstwo w rozgrywkach I ligi kobiet. Sporą cegiełkę do triumfu 47:20 dołożyła Milena Kaczmarek, autorka 8 bramek. Postanowiliśmy przeprowadzić z nią krótki wywiad. Zachęcamy do lektury!

  • Wygrałyście z ekipą z Kwidzyna aż 47:20. Czy uważasz, że w spotkaniu z niżej notowanym rywalem pokazałyście 100 proc. swoich możliwości?

Myślę, że jeszcze nie. W tym meczu wkradło nam się kilka bardzo prostych błędów, a to nie może nam się zdarzać, jeśli mówimy o 100% możliwości drużyny.

  • Ty rzuciłaś najwięcej bramek dla MKS PR URBIS Gniezno. Jest to dla Ciebie szczególna satysfakcja?
ZOBACZ TAKŻE:   Robert Pepliński mówi, kiedy wróci na boisko. O to chciałby powalczyć [WYWIAD]

Szczerze mówiąc nie, ponieważ na ten wynik strzelecki „złożyła się” cała drużyna. Dobra obrona, skuteczna interwencja pozwoliła na wyprowadzenie kontr i piękne zespołowe akcje, które wypracował cały team. Zdobyta bramka to tylko efekt końcowy, który niestety jest zapisywany tylko przy nazwisku jednej zawodniczki. Mimo że cała drużyna na to „harowała”

  • Znów mogłyście liczyć na kapitalne wsparcie fanów. Domyślam się, że to pomogło…
ZOBACZ TAKŻE:   Oficjalnie: prezentacja Startu Gniezno została przeniesiona!

Jest to mój pierwszy sezon z kibicami i jestem mega pozytywnie zaskoczona licznym przybyciem gnieźnieńskich kibiców. Robią dobrą robotę i za to im całym sercem dziękujemy!

  • Teraz przed Wami wyjazd ligowy do Poznania. Mecze z tą drużyną zawsze są bardzo ciekawe. Chyba doskonale wiecie, czego się spodziewać po poznaniankach?

No właśnie wręcz przeciwnie, nie wiemy, czego możemy spodziewać się po zespole z Poznania. Zaszło tam całkiem wiele transferów. Jest to zupełnie inna drużyna, niż w zeszłych sezonach.

  • To już Twój drugi sezon w MKS PR URBIS Gniezno. Jak się czujesz w tym zespole? Czy chciałabyś tu zakotwiczyć na dłużej?
ZOBACZ TAKŻE:   GALERIA: MKS PR II Gniezno - Zagłębie II Lubin

Czuję się bardzo dobrze w drużynie – mamy wspaniałą atmosferę. Co do zadomowienia się w Gnieźnie na dłużej, to nie myślałam o tym. Jak na razie skupiam się na tym sezonie i zobaczymy, co przyniesie następny rok.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: