Kto zawodnikiem U24 w Starcie? Oni znajdują się na tapecie

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Nieustannie nasłuchujemy, co nowego słychać przy Wrzesińskiej 25. Nasze najnowsze ustalenia dotyczą obsadzenia miejsca U24 w zespole z pierwszej stolicy Polski. Kto będzie bronić barw Startu Gniezno?

Ostatnio, jak pisaliśmy, telefon ze Startu Gniezno odebrał Kevin Fajfer. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują jednak na to, że ten zawodnik nie zostanie w ekipie z Grodu Lecha. Kevin w sezonie 2022 ma jeździć w PSŻ Poznań, gdzie budowany jest bardzo ciekawy skład. Kto wie, być może poznaniacy pokuszą się nawet o to, by powalczyć o awans do eWinner 1. Ligi.

ZOBACZ TAKŻE:   Indywidualny Mistrz Polski 2020 zostaje w Orle Gniezno!

Kto zatem będzie jeździć w Starcie Gniezno? Na pewno w gronie zawodników U24 znajdzie się Philip Hellstroem-Baengs. Ten zawodnik został już oficjalnie zaprezentowany przez klub z Wrzesińskiej. Wyraźnie zaznaczono jednak, że nie otrzymał on gwarancji jazdy w rozgrywkach ligowych.

“Droga do składu jest otwarta dla wszystkich, ale Philip i jego team mają świadomość, że nie jest on głównym zawodnikiem na pozycję U24 w naszym zestawieniu. Zdają sobie z tego faktu sprawę, chcą udowodnić swoją wyższość na torze, a my damy Philipowi szans” – możemy przeczytać na startgniezno.com.

ZOBACZ TAKŻE:   Oficjalnie: prezentacja Startu Gniezno została przeniesiona!

Kto zatem może być “głównym zawodnikiem na pozycję U24” w zestawieniu Startu Gniezno? W kuluarach słyszy się, że czerwono-czarni pozostają w grze o Madsa Hansena. Duńczyka chciałyby jednak również takie kluby jak m.in. Wybrzeże Gdańsk czy Falubaz Zielona Góra. Poza tym team zawodnika nie wykluczył definitywnie pozostania w Opolu. Tutaj jeszcze wszystko jest możliwe!

ZOBACZ TAKŻE:   W piątek prezentacja Startu. Jacy zawodnicy się pojawią?

Podobno działacze Startu Gniezno zawiesili również oko na Romanie Lachbaumie. Jeszcze jakiś czas temu wydawało się, że ten zawodnik będzie jeździć w Polonii Bydgoszcz, ale najnowsze pogłoski wskazują na to, że coś w tym zakresie może się zmienić.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: