Koniec pewnego rozdziału w historii Orła. Śląsk może czuć satysfakcję

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Aseko Orzeł Gniezno będzie mieć nowe gniazdo! Dotychczas użytkowany tor zostanie przebudowany. Gnieźnianie mają już za sobą ostatni trening na tym torze, na którym ostatnio pokonali 26 punktami ekipę Śląska Świętochłowice.

ZOBACZ TAKŻE:   Tak, tak, tak! Po evencie "Gwiazdy na Gwiazdkę" zamknięto zbiórkę dla Olgi!

Pojawiało się wiele narzekań, że ten tor jest po prostu za krótki i nie można na nim tworzyć widowisk najwyższej klasy. Właśnie dlatego podjęto decyzję o jego przebudowie. Owal ma zostać wydłużony i lepiej wyprofilowany. Oczywiście będzie w pełni gotowy na nowy sezon.

ZOBACZ TAKŻE:   GALERIA: MKS PR II Gniezno - Zagłębie II Lubin

Generalnie jednak ten “mały” owal sprzyjał gnieźnieńskim speeedrowerzystom. Przegrali na nim tylko… jeden mecz w trakcie dwóch sezonów! Jedyną ekipą, która zdobyła ten obiekt, jest Śląsk Świętochłowice. Świętochłowiczanie wygrali w pierwszej stolicy Polski w rundzie zasadniczej CS Superligi 2021.

ZOBACZ TAKŻE:   Udany start zawodników klubu GTT Diament Budex Gniezno

W finale Aseko Orzeł Gniezno dosadnie zrewanżował się zespołowi Śląska. Przypomnijmy, że w minioną niedzielę gnieźnianie pokonali świętochłowiczan aż 26 punktami i mają potężną zaliczkę przed meczem rewanżowym, który odbędzie się już jutro (niedziela) o 15:30 w “Świonach”.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: