Bądź fit razem z Moniką. Świetne zajęcia dla każdego!

Niezwykle sympatyczna i przyjazna Monika Bartkowiak zaprasza do wspólnego szlifowania formy! Pogodna instruktorka prowadzi zajęcia od poniedziałku do piątku.

W ofercie Moniki znajdziemy takie zajęcia jak:

  • be fit;
  • trening fitness;
  • turbo spalanie;
  • tabata;
  • pilates.

Oferuje więc pełen wachlarz zajęć dla każdego – od zajęć przy muzyce relaksacyjnej, skupiających się na mięśniach głębokich, usprawniających pracę kręgosłupa, mobilizujących, rozciągających (pilates), poprzez zajęcia fitness (aerobik) i turbo spalanie. Przy tych ostatnich tętno jest już wyższe, ale i poziom spalonych kalorii oraz dobrej zabawy stoi na wyższym pułapie!

Podopiecznych nie pozostawia nawet w święta – organizuje różne eventy, np. 11 listopada o godz. 10:00 zaprasza na fitness niepodległościowy.

Zajęcia kierowane są dla każdego. Nowi uczestnicy są odpowiednio zaopiekowani i dostają osobne wskazówki oraz porady. Oprócz tego prowadzę zajęcia typowo dla seniorów. Właśnie jestem w trakcie tworzenia nowej grupy. Cztery pozostałe są już zapełnione i cieszą się dużym powodzeniem. Nowa grupa miałaby działać w poniedziałki o godz. 10:00

mówi nam Monika.

Zajęcia prowadzi w kilku klubach i domach kultury na terenie Gniezna. Wszelkich informacji udziela za pośrednictwem Facebooka – TUTAJ >>>.

Serdecznie polecamy!

Ostatnia aktualizacja artykułu: 13 października 2021 o godz. 19:33:14