Ten duet stworzy sztab szkoleniowy Startu?! [PLOTKI]

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

W oczekiwaniu na kolejne oficjalne wieści z Wrzesińskiej 25, przyglądamy się krążącym w kuluarach plotkom. Z różnych źródeł słyszymy, kto ma się znaleźć w sztabie szkoleniowym Startu Gniezno.

Już od jakiegoś czasu jest głośno o tym, że drużynę poprowadzi Błażej Skrzeszewski. Do tej pory był on kierownikiem Aforti Startu, spełniał się też w roli menedżera czeskiego Startu i ścigał się jako żużlowiec-amator. Jeżeli rzeczywiście on będzie opiekował się zespołem, to z pewnością będzie mógł liczyć na wsparcie Rafaela Wojciechowskiego.

Start chciał zakontraktować kogoś z większym doświadczeniem, ale prowadzone rozmowy spełzły na niczym. Nie udało się przekonać do współpracy ani Piotra Świderskiego, ani Rafała Dobruckiego czy Adama Skórnickiego.

Kto jeszcze stworzy sztab szkoleniowy? Tutaj nazwisk może być kilka, bo przecież wiadomo, że taki sztab to nie tylko trener czy menedżer, ale i m.in. fizjoterapeuta oraz osoba odpowiadająca za przygotowanie fizyczne, o co w przypadku żużlowców Startu od lat dba uznana marka w gnieźnieńskim środowisku sportowym – Przemysław Gnat.

A czy czerwono-czarni będą mieć jakiegoś trenera? Coraz więcej mówi się o tym, że klub nie będzie kontynuować współpracy z Krzysztofem Jabłońskim. Rzekomo pojawił pomysł, by młodzież swoją opieką objął Kamil Brzozowski, który po nieudanym sezonie chce sobie dać spokój z jazdą. Nie wiadomo jednak, czy tegoroczny zawodnik ekipy z Opola zgodzi się na taką propozycję, bo – jak ustaliliśmy – ma też inne oferty.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: