Ten duet stworzy sztab szkoleniowy Startu?! [PLOTKI]

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

W oczekiwaniu na kolejne oficjalne wieści z Wrzesińskiej 25, przyglądamy się krążącym w kuluarach plotkom. Z różnych źródeł słyszymy, kto ma się znaleźć w sztabie szkoleniowym Startu Gniezno.

Już od jakiegoś czasu jest głośno o tym, że drużynę poprowadzi Błażej Skrzeszewski. Do tej pory był on kierownikiem Aforti Startu, spełniał się też w roli menedżera czeskiego Startu i ścigał się jako żużlowiec-amator. Jeżeli rzeczywiście on będzie opiekował się zespołem, to z pewnością będzie mógł liczyć na wsparcie Rafaela Wojciechowskiego.

ZOBACZ TAKŻE:   Przemysław Urbaniak ujawnił, co powtarza swoim podopiecznym [WYWIAD]

Start chciał zakontraktować kogoś z większym doświadczeniem, ale prowadzone rozmowy spełzły na niczym. Nie udało się przekonać do współpracy ani Piotra Świderskiego, ani Rafała Dobruckiego czy Adama Skórnickiego.

ZOBACZ TAKŻE:   Antonio Lindbaeck, czyli autor rekordu z brodą i cudotwórca [WIDEO]

Kto jeszcze stworzy sztab szkoleniowy? Tutaj nazwisk może być kilka, bo przecież wiadomo, że taki sztab to nie tylko trener czy menedżer, ale i m.in. fizjoterapeuta oraz osoba odpowiadająca za przygotowanie fizyczne, o co w przypadku żużlowców Startu od lat dba uznana marka w gnieźnieńskim środowisku sportowym – Przemysław Gnat.

A czy czerwono-czarni będą mieć jakiegoś trenera? Coraz więcej mówi się o tym, że klub nie będzie kontynuować współpracy z Krzysztofem Jabłońskim. Rzekomo pojawił pomysł, by młodzież swoją opieką objął Kamil Brzozowski, który po nieudanym sezonie chce sobie dać spokój z jazdą. Nie wiadomo jednak, czy tegoroczny zawodnik ekipy z Opola zgodzi się na taką propozycję, bo – jak ustaliliśmy – ma też inne oferty.

ZOBACZ TAKŻE:   Trener Mieszka mówi o dopingu fanów Startu i Obry. Szczere słowa

Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: