Start Gniezno nareszcie zaspokoi ciekawość fanów? Jest na to duża szansa!

Ostatnia aktualizacja: 10 października 2021
Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Fani Startu Gniezno niecierpliwią się w oczekiwaniu na skład na przyszły sezon. Na razie oficjalnie wiadomo w zasadzie tylko tyle, że czerwono-czarnych barw nadal będą bronić Peter Kildemand i Oskar Fajfer. Kiedy fani dowiedzą się więcej? Być może jakieś informacje zostaną podane w nadchodzącym tygodniu.

Na pewno 1 listopada zaczniemy podpisywać kontrakty. Czy wcześniej zdołamy sfinalizować niektóre sprawy? Sądzę, że tak, ale czy to będzie w przyszłym tygodniu? Jest duża szansa – mówi Rafael Wojciechowski.

Działacz Startu nie ukrywa, że zależy mu na pozyskaniu możliwie jak najmocniejszego zestawienia. Liczy się jednak z tym, że jego klub ma sporą konkurencję.

Pracujemy. Naprawdę jest dużo spotkań, dużo rozmów. Chcemy pozyskać jak najlepszy skład, ale wiadomo, że wieloma zawodnikami interesuje się wiele klubów, więc zawsze mamy wyjście “A”, “B” i “C”. Zawsze chce się najlepszą wersję, ale zobaczymy, co uda się stworzyć. Przed nami jeszcze dużo pracy – podsumowuje.

W kuluarach mówi się, że najprawdopodobniej czerwono-czarnych barw bronić będą m.in. Philip Hellstroem-Baengs, Antonio Lindbaeck oraz Ernest Koza, a także oczywiście oficjalnie już ogłoszeni Peter Kildemand i Oskar Fajfer.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: