Start Gniezno nareszcie zaspokoi ciekawość fanów? Jest na to duża szansa!

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Fani Startu Gniezno niecierpliwią się w oczekiwaniu na skład na przyszły sezon. Na razie oficjalnie wiadomo w zasadzie tylko tyle, że czerwono-czarnych barw nadal będą bronić Peter Kildemand i Oskar Fajfer. Kiedy fani dowiedzą się więcej? Być może jakieś informacje zostaną podane w nadchodzącym tygodniu.

ZOBACZ TAKŻE:   Przemysław Urbaniak ujawnił, co powtarza swoim podopiecznym [WYWIAD]

Na pewno 1 listopada zaczniemy podpisywać kontrakty. Czy wcześniej zdołamy sfinalizować niektóre sprawy? Sądzę, że tak, ale czy to będzie w przyszłym tygodniu? Jest duża szansa – mówi Rafael Wojciechowski.

Działacz Startu nie ukrywa, że zależy mu na pozyskaniu możliwie jak najmocniejszego zestawienia. Liczy się jednak z tym, że jego klub ma sporą konkurencję.

ZOBACZ TAKŻE:   "Złoty" trener Orła: Trochę się obawialiśmy

Pracujemy. Naprawdę jest dużo spotkań, dużo rozmów. Chcemy pozyskać jak najlepszy skład, ale wiadomo, że wieloma zawodnikami interesuje się wiele klubów, więc zawsze mamy wyjście “A”, “B” i “C”. Zawsze chce się najlepszą wersję, ale zobaczymy, co uda się stworzyć. Przed nami jeszcze dużo pracy – podsumowuje.

ZOBACZ TAKŻE:   Powiało optymizmem! Nowe wieści ws. transferów Startu Gniezno

W kuluarach mówi się, że najprawdopodobniej czerwono-czarnych barw bronić będą m.in. Philip Hellstroem-Baengs, Antonio Lindbaeck oraz Ernest Koza, a także oczywiście oficjalnie już ogłoszeni Peter Kildemand i Oskar Fajfer.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: