Są tego pewni! “Start ma drugiego polskiego zawodnika”

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Już jakiś czas temu pisaliśmy, że Start Gniezno zainteresował się Ernestem Kozą z Unii Tarnów. Teraz “Przegląd Sportowy” donosi, że “tym momencie pewne jest pozostanie w drużynie Oskara Fajfera oraz rozpoczęcie współpracy z Ernestem Kozą”.

Wiadomo, że na medialne doniesienia trzeba brać pewną poprawkę i nie należy ich traktować jako pewnik. Niejednokrotnie zdarzało się przecież tak, że doniesienia prasy nie znajdowały odzwierciedlenia w rzeczywistości – z różnych powodów.

Fakty są jednak takie, że Start na pewno zainteresował się Kozą. “PS” pisze, że już wszystko jest klepnięte i będzie występować w czerwono-czarnych barwach.

Tarnowianin po spadku Unii deklarował co prawda pozostanie w swoim macierzystym klubie, ale sytuacja w Tarnowie jest na tyle fatalna, że wciąż nie wiadomo, czy klub zdoła w ogóle wystartować w przyszłorocznych rozgrywkach. Nie ma się więc co dziwić, że Koza zmienił swoją decyzję i nie zamierzał dłużej czekać na działaczy Unii

zaznacza wspomniany tytuł.

Czy rzeczywiście Koza będzie jeździć w Starcie? Według naszych informacji jest to wielce prawdopodobne, ale ręki uciąć byśmy sobie nie dali. Monitorujemy sytuację i będziemy na bieżąco przekazywać ustalenia.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: