Peter Kildemand mówi o potężnych zaległościach! Klub reaguje

Ostatnia aktualizacja: 8 października 2021
Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Skończyła się cierpliwość Petera Kildemanda! Duńczyk otwarcie mówi o tym, że Zdunek Wybrzeże Gdańsk ma wobec niego spore zaległości. Tymczasem klub z Trójmiasta… zaprzecza jego słowom!

Przed przyjściem do Startu Gniezno Peter Kildemand jeździł w Wybrzeżu Gdańsk. Duńczyk twierdzi, że trójmiejski klub nie wypłacił mu wszystkich należnych pieniędzy.

Gdański klub wciąż zalega mi 60 tys. zł za sezon 2020. To pieniądze za punkty zdobyte na torze w sześciu ostatnich spotkaniach. Byłem cierpliwy, ale od dłuższego czasu nie mogę skontaktować się z klubem, więc zdecydowałem się powiedzieć o tym publicznie. Dla nas wszystkich ostatni czas nie jest łatwy, ale jedno jest pewne. Wykonałem swoją pracę i nie dostałem za nią wynagrodzenia, a potrzebuję tych pieniędzy – mówi “Pająk” w rozmowie z trojmiasto.pl.

Wspomniany serwis skontaktował się w tej sprawie z Wybrzeżem. Przedstawiciele klubu zaprzeczają, by mieli jakieś zaległości względem zawodnika.

Bardzo szanujemy Petera i pracę, która wykonał na torze w barwach Zdunek Wybrzeża. Jednakże w żaden sposób nie możemy zrozumieć jego roszczeń. Wszelkie zobowiązania wynikające z kontraktu oraz tzw. umów sponsorskich zostały zrealizowane do 30. października 2020 r. Na zawodnika nie zostały nałożone również żadne kary, dlatego nie rozumiemy co jest źródłem jego żądań niespełna rok po zakończeniu umowy. Peterowi życzymy powodzenia w dalszej sportowej karierze, jednakże jeśli nie zaprzestanie bezpodstawnych oskarżeń wobec GKŻ Wybrzeże, będziemy zmuszeni do podjęcia kroków prawnych

tak brzmi klubowy komunikat, który przytacza trojmiasto.pl.

Źródło: trojmiasto.pl.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 8 października 2021 o godz. 12:20:16


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: