Kto trafi do Startu Gniezno? [GIEŁDA NAZWISK]

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

“Ciekawe, kto pojedzie w Starcie Gniezno w sezonie 2022” – zastanawiają się kibice z pierwszej stolicy Polski. Pierwsze pogłoski gdzieś w kuluarach już się pojawiają. Za wcześnie jednak, by mówić o absolutnych pewnikach.

Od jakiegoś czasu słyszy się, że do Startu Gniezno przymierzany jest Rohan Tungate. Australijczyk bez wątpienia ma spory potencjał, ale w tym sezonie furory nie robił. “Przegląd Sportowy” pisze nawet, że “jak wynika z nieoficjalnych informacji, Australijczyk w kolejnym sezonie będzie zdobywać punkty dla klubu z Gniezna!”. My jednak słyszymy, że pojawiał się pomysł o jego powrocie do Łodzi.

ZOBACZ TAKŻE:   GALERIA: Grinbud KS Gniezno - Widzew Łódź

Pożyjemy, zobaczymy. “PS” podaje też, że na celowniku Startu znalazł się Tobiasz Musielak. Ponadto rozważany jest angaż Adriana Gały, o czym też już można było usłyszeć od jakiegoś czasu. Wspomniane źródło donosi o rewolucji w Starcie. Czy rzeczywiście ona nastąpi? Wiele na to wskazuje.

ZOBACZ TAKŻE:   Kiedy Bogajewski i Konieczny wrócą na "pełne obroty"? Trener odpowiada

Plotki wskazują na to, że czerwono-czarny pokład opuści Timo Lahti. Nie jest też pewne, że w Gnieźnie zostanie Frederik Jakobsen. Uważnie śledzimy rozwój wydarzeń i czekamy na nowe wieści.

ZOBACZ TAKŻE:   Tak przebiegały IV Otwarte Zawody Capoeira dla dzieci i młodzieży [WIDEO]

Podobno największy problem jest z Mateuszem Jabłońskim. Rafael Wojciechowski nie chce go nigdzie oddawać, ale team zawodnika ma zupełnie inny plan.

W kontekście Startu przewijają się różne nazwiska. Podobno był temat Andrzeja Lebiediewa, ale upadł. Nieśmiało gdzieś w kuluarach słychać o Norbercie Krakowiaku. A wy kogo widzielibyście w Starcie Gniezno 2022?


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: