Akademia Boxing Show II za nami. Mamy wyniki!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

W niedzielę na gnieźnieńskim Rynku zorganizowane zostało absolutnie wyjątkowe wydarzenie. Odbyła się tam gala Akademia Boxing Show II. Impreza sportowa zorganizowana przez Akademię Sportu Jakuba Czaprowicza cieszyła się sporą popularnością.

Ci, którzy w niedzielę przechodzili Rynkiem, a nie śledzą uważnie mediów, mogli się delikatnie zaskoczyć. Wszystko dlatego, że w tym miejscu stanął… ring! Sprawcą całego zamieszania był Jakub Czaprowicz ze swoimi ludźmi, którzy czyni sporo starań, by promować boks w pierwszej stolicy Polski.

Najpierw wprowadził go do nowej hali przy ulicy Sportowej 3, a teraz “wyprowadził” na dwór. Zmaganiom na szczęście dopisywała pogoda, ale i frekwencja. Gnieźnianie z ciekawością spoglądali w kierunku ringu i śledzili zmagania młodszych i starszych pięściarzy.

Podczas tego wydarzenia mocno wyróżnił się Kamil Urbaniak. Ta młoda perełka szkolona przez Jakuba Czaprowicza otrzymała tytuł najlepszego zawodnika Akademii Boxing Show II.

Organizator zadbał o niespodzianki. W ringu zaprezentowali się zawodnicy MMA – Ewelina Woźniak, walcząca o UFC, a także Szymon Karolczyk, który jest bardzo perspektywicznym wojownikiem. Była też Zosia Krajewska, miss województwa wielkopolskiego, która pełniła rolę ring girl.

Ta inicjatywa pokazała, że jest sens organizowania tego typu zawodów. Pomogło kilkanaście podmiotów, co sprawiło, że wydarzenie stało na dobrym poziomie.

1.Nicola Litwin (Akademia Sportu Czaprowicz) vs Klara Michalska (Obra Zbąszyń) – walka nie pkt
2.Jakub Fleta (Akademia Sportu Czaprowicz) vs Kacper Urbański (Obra Zbąszyń) – zwycięstwo Jakuba Flety przez RSC w 1 RD
3.Antoni Przybylski (Akademia Sportu Czaprowicz) vs Wiktor Buda (Obra Zbąszy – zwycięstwo Antoniego Przybylskiego 3:0
4.Xavier Bujak (Akademia Sportu Czaprowicz) vs Tomasz Dereszewski (Chamoion Włocławek) zwycięstwo Xaverego Bujaka 3:0
5.Paweł Frankowski (Akademia Sportu Czaprowicz) vs Damian Deręgowski (CKB Potężnie Ciechocinek – remis
6.Marcin Walczak (Akademia Sportu Czaprowicz) vs Tomasz Piątek – zwycięża Marcin Walczak przez RSC w 2 RD
7.Kamil Urbaniak (Akademia Sportu Czaprowicz) vs Kacper Śpiewak (CKB Potężnie Ciechocinek) – zwycięstwo Kamila Urbaniaka 3:0


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: