W internecie znów wrze! Czy macie podobne wnioski?

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Oceniamy zawodników Aforti Startu Gniezno po meczu w Gdańsku (skala szkolna 1-6). Czy macie zbliżone wnioski? Piszcie w komentarzach.

Peter Kildemand 5. Duńczyk po raz kolejny pokazał, że jest niesamowitym walczakiem. Na takich zawodników patrzy się z przyjemnością.

Frederik Jakobsen 2. Ten zawodnik znów rozczarował. Nawet komentatorzy telewizyjni zauważali, że brakuje mu prędkości. To nie jest jego sezon. Może poczynił złe zmiany przed jego rozpoczęciem? Kiedyś na pewno go o to zapytamy.

Oskar Fajfer 3+. Niby nieźle, ale nie wygrał ani jednego biegu. Trochę za słabo, jak na krajowego lidera zespołu z Gniezna.

Szymon Szwacher nie jechał

Timo Lahti 4+. Potrafił wygrywać, ale generalnie jechał dość chimerycznie. Fin po raz kolejny udowodnił, że ma problem z utrzymywaniem czołowych lokat. Tragedii nie było, ale ma nad czym pracować.

Marcel Studziński bez oceny. Występ do zapomnienia. Po upadku pojechał do szpitala. Wcześniej nie zaprezentował niczego pozytywnego.

Mikołaj Czapla 1+. Dużo, dużo pracy przed tym zawodnikiem. Plusik za pokonanie Szczotki.

Philip Hellstroem-Baengs 1+. Starał się, próbował, ale na nic to nie wystarczyło. Może trochę zjadła go trema, a może po prostu jeszcze nie ten czas, by jeździł w 1. lidze.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: