W niedzielę Aforti Start Gniezno zmierzy się w Gdańsku z tamtejszym Zdunek Wybrzeżem. Jak będzie wyglądać zestawienie czerwono-czarnych na ten mecz? Wszystko jest już jasne.
TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<
Awizowanego Kevina Fajfera zastąpi Szymon Szwacher, natomiast pod dwójką znajdzie się Frederik Jakobsen. Ósemka to miejsce dla Philipa Hellstroema-Baengsa, który będzie zastępować Szwachera.
Menedżer Startu nie zdecydował się skorzystać z usług Mirosława Jabłońskiego. W składzie czerwono-czarnych nie pojawi się również Peter Ljung, który w Starcie pojechał w tym roku tylko raz i totalnie zawiódł.
Aforti Start Gniezno:
- Peter Kildemand
- Frederik Jakobsen
- Oskar Fajfer
- Szymon Szwacher
- Timo Lahti
- Marcel Studziński
- Mikołaj Czapla
- Philip Hellstroem-Baengs
Ostatnia aktualizacja artykułu: 17 lipca 2021 o godz. 18:39:54
Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!
Koniecznie polub nas na Facebooku:




