Norbert Krakowiak i Adrian Gała znów w Starcie Gniezno?! [PLOTKI]

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Już 21 lipca (środa) ruszą rozgrywki czeskiej Extraligi. W tym roku do zmagań w tym kraju przystąpią zawodnicy Startu Gniezno. Wszystko wskazuje na to, że skład nie będzie tożsamy z tym, który oglądamy w eWinner 1. Lidze!

Murowanym kandydatem do jazdy w “czeskim” Aforti Starcie Gniezno Liberec był Kevin Fajfer. Niestety, na przeszkodzie stanęła kontuzja tego zawodnika. Skomplikowane złamanie obojczyka sprawia, że “Kivka” w tym sezonie może już nie wrócić na tor.

Jak zatem będzie wyglądać skład Startu na ligę czeską? Nie wiadomo, czy w tym kraju ścigać się będzie Mirosław Jabłoński. Docierają do nas różne informacje na ten temat, choć jeszcze niedawno wydawało się, że młodszy z braci się tam pojawi.

Abstrahując jednak od tego, docierają do nas bardzo interesujące, ale jednocześnie wręcz sensacyjne informacje. Podobno propozycję jazdy w “czeskim” Starcie Gniezno otrzymali Norbert Krakowiak i Adrian Gała. Pojawiają się plotki, że tych dwóch zawodników zobaczymy w czerwono-czarnych barwach na czeskich owalach!

Czekamy na oficjalne wieści. Czas pokaże, czy rzeczywiście ci dwaj żużlowcy będą walczyć o mistrzostwo Czech pod szyldem Aforti Startu.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: