Bez lidera, bez emocji, bez nadziei. To był totalny dramat! [OCENY]

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Oceniamy zawodników Aforti Startu Gniezno po meczu w Bydgoszczy. Czerwono-czarni przegrali przy Sportowej aż 28:62.

Peter Kildemand bez oceny. Trudno ocenić jego występ. W obu wyścigach walczył, starał się, szarpał do przodu, ale to ostatecznie zaowocowało upadkiem, po którym nie kontynuował zawodów.

Philip Hellstroem-Baengs 2+. Całkiem przyzwoicie wychodził ze startu, jednak na dystansie już tak kolorowo nie było. Generalnie jednak powodów do wstydu nie ma. Czuć, że drzemie w nim potencjał, ale ma jeszcze za małe umiejętności, by skutecznie walczyć o punkty w Polsce.

Oskar Fajfer 2. Jak na lidera, to pojechał po prostu słabo. Momentami czuć było, że jest już po prostu zdesperowany. Przewrócił Wadima Tarasienkę, a wcześniej był bliski spowodowania upadku Wiktora Przyjemskiego.

Kevin Fajfer 2+. Wypadł trochę lepiej od swojego kuzyna, ale też rewelacji nie było. Ambicji odmówić mu nie można, jednak to po prostu nie był jego dzień.

Timo Lahti 3. Niewyraźny lider Startu Gniezno. Potrafił wygrać jeden bieg, jednak ogólnie pojechał po prostu przeciętnie.

Marcel Studziński 1+. Dwa punkty w biegu juniorskim, a później zero pozytywów. Słabo. Może tylko z zazdrością popatrzeć na dużo młodszego Wiktora Przyjemskiego.

Mikołaj Czapla 1+. Cudów od niego nikt nie wymaga. Kolejny słaby występ, ale chociaż pokonał w drugim biegu Nikodema Bartocha. Nie jest to może jakiś wielki wyczyn, ale zawsze coś.

Frederik Jakobsen 2+. Duńczyk wyraźnie męczył się na bydgoskim torze i nie był w stanie uzyskać optymalnej prędkości. Nie stanął na wysokości zadania, podobnie zresztą jak i cała drużyna Startu Gniezno.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: