MKS PR URBIS Gniezno ma w rękawie asa?! [PLOTKI]

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Justyna Świerżewska, Dominika Hoffmann i… kto jeszcze? MKS PR URBIS Gniezno zbroi się na nowy sezon. Klub przedstawił już dwa transfery, a na tym najpewniej się nie skończy.

Trwa transferowa ofensywa żeńskiego gnieźnieńskiego klubu piłki ręcznej. Do tej pory działacze pochwalili się pozyskaniem dwóch zawodniczek. Kadrę wzmocniły Justyna Świerżewska i Dominika Hoffmann.

Oba transfery prezentują się bardzo interesująco. To wyróżniające się zawodniczki w swojej kategorii wiekowej, o czym świadczy fakt, że znalazły się w reprezentacji Polski K2002.

Już mają spore doświadczenie, ale wydaje się, że najlepsze nadal przed nimi. Można wierzyć w to, że obie będą solidnymi punktami MKS PR URBIS Gniezno.

Wygląda na to, że MKS odpali jeszcze co najmniej jedną bombę. Z różnych źródeł dowiadujemy się, że gnieźnieński klub może pochwalić się absolutnym hitem transferowym. Podobno do drużyny ma dołączyć Magdalena Ziółkowska, o której więcej pisaliśmy tutaj >>>.

Ziółkowska na pierwszoligowych parkietach potrafi absolutnie dominować. W minionym sezonie zgarnęła tytuł królowej strzelczyń I ligi gr. A.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: