MKS PR URBIS Gniezno ma nową zawodniczkę!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

MKS PR URBIS Gniezno pochwalił się pozyskaniem nowej zawodniczki. To wzmocnienie formacji bramkarskiej gnieźnieńskiego klubu.

MKS PR Gniezno pochwalił się pozyskaniem Dominiki Hofffmann:

“Jest tegoroczną absolwentką Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Płocku. W tym okresie grała zarówno w pierwszej jak i drugiej drużynie naszych dotychczasowych rywalek SMS ZPRP. Wielokrotnie powoływana do juniorskiej Reprezentacji Polski i na specjalistyczne konsultacje bramkarskie. W 2017 roku z kadrą Wielkopolski zdobyła złoty medal, a 2 lata później srebrny krążek na Mistrzostwach Polski. Aktualnie Dominika przebywa z kadrą Polski K2002 w Macedonii Północnej, gdzie już dziś rozpoczynają się Mistrzostwa Europy” – donosi MKS.

Bardzo chciałam dołączyć do MKS-u, obserwowałam ten klub od dawna. Przyjeżdżając na mecze cieszyłam się, że będę mogła grać tak blisko domu i na tak wspaniałej hali, która na każdym meczu wypełniona jest kibicami. Dodatkowo przekonało mnie to, że będę mogła współpracować z trenerami, którzy prowadzili kadre wojewódzką mojego rocznika. Cieszy mnie również to, że będę miała przyjemność tworzyć team z dziewczynami, które podchodzą profesjonalnie do wykonywanej pracy. Do zobaczenia na hali! – mówi Hoffmann.

Z naszych informacji wynika, że do MKS-u dołączy jeszcze jedna zawodniczka reprezentująca Polskę (K2002) w Macedonii Północnej.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: