Szwecja: Oskar Fajfer najlepszy spośród czerwono-czarnych [WYNIKI]

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Zawodnicy Aforti Startu Gniezno znów ścigali się w Szwecji. Jak wypadli? Prezentujemy wyniki za eSpeedway.pl:

Vetlanda Speedway: 48
1. Szymon Woźniak (2*,2,3,3,1) 11+1
2. Dominik Kubera (3,1*,0,0,0) 4+1
3. Brady Kurtz (1,2,1,1,3) 8
4. Peter Ljung (3,0,0,1,2) 6
5. Bartosz Zmarzlik (3,3,3,3,3) 15
6. Filip Hjelmland (1,0,1) 2
7. Alexander Woentin (1,1) 2

Dackarna Malilla: 42
1. Maciej Janowski (1,3,T,2*,2*,2) 10+2
2. Luke Becker (0,1,2,0,3) 6
3. Rasmus Jensen (2,1*,2,2,1*) 8+2
4. Jacob Thorssell (0,2,1*,3,2) 8+1
5. Jason Doyle (2,3,3,2,0) 10
6. Sammy Van Dyck (0,W) 0
7. Maksymilian Bogdanowicz (0,0,0) 0

Bieg po biegu:
1. D. Kubera, S. Woźniak, M. Janowski, L. Becker 5:1 (5:1)
2. P. Ljung, R. Jensen, B. Kurtz, J. Thorssell 4:2 (9:3)
3. B. Zmarzlik, J. Doyle, F. Hjelmland, M. Bogdanowicz 4:2 (13:5)
4. M. Janowski, B. Kurtz, L. Becker, P. Ljung 2:4 (15:9)
5. B. Zmarzlik, J. Thorssell, R. Jensen, F. Hjelmland 3:3 (18:12)
6. J. Doyle, S. Woźniak, D. Kubera, M. Bogdanowicz 3:3 (21:15)
7. S. Van Dyck, B. Zmarzlik, L. Becker, A. Woentin 4:2 (25:17)
8. S. Woźniak, R. Jensen, J. Thorssell, D. Kubera 3:3 (28:20)
9. J. Doyle, M. Janowski, B. Kurtz, P. Ljung 1:5 (29:25)
10. S. Woźniak, R. Jensen, P. Ljung, L. Becker 4:2 (33:27)
11. B. Zmarzlik, J. Doyle, F. Hjelmland, M. Bogdanowicz 4:2 (37:29)
12. J. Thorssell, M. Janowski, B. Kurtz, D. Kubera 1:5 (38:34)
13. L. Becker, P. Ljung, A. Woentin, S. Van Dyck (W) 3:3 (41:37)
14. B. Kurtz, J. Thorssell, R. Jensen, D. Kubera 3:3 (44:40)
15. B. Zmarzlik, M. Janowski, S. Woźniak, J. Doyle 4:2 (48:42)

ZOBACZ TAKŻE:   Znamy nazwisko kapitana Mieszka Gniezno!

Piraterna Motala: 45
1. Adam Ellis (1*,1,1*,1*,1) 5+3
2. Jakub Jamróg (2,3,2,1,1) 9
3. Tomas H. Jonasson (3,1*,1,2,0) 7+1
4. Peter Kildemand (2*,2,3,2,1*) 10+2
5. Oskar Fajfer (3,2,2,3,2) 12
6. Rasmus Broberg (0,1*,0,1,0) 2+1

Västervik Speedway: 45
1. Bartosz Smektała (0,3,3,3,3) 12
2. Jaimon Lidsey (3,0,1,3,2*) 9+1
3. Philip Olofsson (0,0) 0
4. Artem Laguta (1,3,3,0,3,3) 13
5. Paweł Przedpełski (2,2,2,2,2*,0) 10+1
6. Anton Karlsson (1*,0,0,0) 1+1
7. Noel Wahlqvist (0,0) 0

Bieg po biegu:
1. J. Lidsey, J. Jamróg, A. Ellis, B. Smektała 3:3 (3:3)
2. T. H. Jonasson, P. Kildemand, A. Łaguta, P. Olofsson 5:1 (8:4)
3. O. Fajfer, P. Przedpełski, A. Karlsson, R. Broberg 3:3 (11:7)
4. B. Smektała, P. Kildemand, T. H. Jonasson, J. Lidsey 3:3 (14:10)
5. A. Łaguta, O. Fajfer, R. Broberg, N. Wahlqvist 3:3 (17:13)
6. J. Jamróg, P. Przedpełski, A. Ellis, A. Karlsson 4:2 (21:15)
7. B. Smektała, O. Fajfer, J. Lidsey, R. Broberg 2:4 (23:19)
8. A. Łaguta, J. Jamróg, A. Ellis, N. Wahlqvist 3:3 (26:22)
9. P. Kildemand, P. Przedpełski, T. H. Jonasson, A. Karlsson 4:2 (30:24)
10. J. Lidsey, P. Kildemand, A. Ellis, P. Olofsson 3:3 (33:27)
11. O. Fajfer, P. Przedpełski, R. Broberg, A. Karlsson 4:2 (37:29)
12. B. Smektała, T. H. Jonasson, J. Jamróg, A. Łaguta 3:3 (40:32)
13. A. Łaguta, P. Przedpełski, A. Ellis, R. Broberg 1:5 (41:37)
14. B. Smektała, J. Lidsey, J. Jamróg, T. H. Jonasson 1:5 (42:42)
15. A. Łaguta, O. Fajfer, P. Kildemand, P. Przedpełski 3:3 (45:45)

ZOBACZ TAKŻE:   Zawodnik Startu wicemistrzem kraju!

Rospiggarna Hallstavik: 40
1. Kim Nilsson (2,3,3,2*,1,2) 13+1
2. Kai Huckenbeck (1*,2*,3,1,0) 7+2
3. Timo Lahti (2*,2,2,0,0,1) 7+1
4. Emil Sajfutdinow – zastępstwo zawodnika
5. Adrian Miedziński (3,2,2,2,0) 9
6. Daniel Henderson (1,0,0,0,0,1*,2) 4+1
7. Erik Gheorghe (0) 0

Masarna Avesta: 50
1. Piotr Pawlicki (3,1,3,3,2*,3) 15+1
2. Przemysław Pawlicki (0,3,1,3,2*) 9+1
3. Martin Smolinski (0,3,1,2*,3) 9+1
4. Philip Hellstroem-Baengs (1,1,0,3,3) 8
5. Dimitri Berge (2,1,1,3,1) 8
6. Emil Millberg (0,0,0,1) 1
7. Alexander Liljekvist – nie startował

ZOBACZ TAKŻE:   Zupełnie nowa twarz w Grinbud KS-ie Gniezno!

Bieg po biegu:
1. Pi. Pawlicki, K. Nilsson, K. Huckenbeck, Prz. Pawlicki 3:3 (3:3)
2. K. Nilsson, T. Lahti, P. Hellstroem-Baengs, M. Smolinski 5:1 (8:4)
3. A. Miedziński, D. Berge, D. Henderson, E. Millberg 4:2 (12:6)
4. Prz. Pawlicki, T. Lahti, Pi. Pawlicki, D. Henderson 2:4 (14:10)
5. M. Smolinski, A. Miedziński, P. Hellstroem-Baengs, D. Henderson 2:4 (16:14)
6. K. Nilsson, K. Huckenbeck, D. Berge, E. Millberg 5:1 (21:15)
7. Pi. Pawlicki, A. Miedziński, Prz. Pawlicki, D. Henderson 2:4 (23:19)
8. K. Huckenbeck, K. Nilsson, M. Smolinski, P. Hellstroem-Baengs 5:1 (28:20)
9. Pi. Pawlicki, T. Lahti, D. Berge, D. Henderson 2:4 (30:24)
10. Prz. Pawlicki, M. Smolinski, K. Nilsson, T. Lahti 1:5 (31:29)
11. D. Berge, A. Miedziński, D. Henderson, E. Millberg 3:3 (34:32)
12. P. Hellstroem-Baengs, Pi. Pawlicki, K. Huckenbeck, T. Lahti 1:5 (35:37)
13. P. Hellstroem-Baengs, D. Henderson, E. Millberg, E. Gheorghe 2:4 (37:41)
14. M. Smolinski, Prz. Pawlicki, T. Lahti, A. Miedziński 1:5 (38:46)
15. Pi. Pawlicki, K. Nilsson, D. Berge, K. Huckenbeck 2:4 (40:50)


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: