Mieszko Gniezno odpali dwie bomby?! [PLOTKI]

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Nieoficjalne ustalenia portalu sportzpazurem.pl wskazują na to, że szykują się przynajmniej cztery powroty do Mieszka Gniezno. Na Strumykową 8 ma ponownie zawitać m.in. duet, który jest bardzo dobrze znany gnieźnieńskiej publiczności.

W kuluarach mówi się o dwóch “bombach” Mieszka Gniezno. Chodzi o transfery zawodników, których jeszcze niedawno mogliśmy oglądać w barwach klubu z pierwszej stolicy Polski.

Nasze nieoficjalne ustalenia mówią o tym, że do gnieźnieńskiego klubu mają dołączyć Tomasz Bzdęga (napastnik), a także Michał Steinke (obrońca).

Obaj mają spore doświadczenie. Obaj rozegrali też niemało spotkań w barwach Mieszka. Niejednokrotnie byli podporą zespołu.

To jednak nie koniec! Dowiadujemy się, że Mieszko ma również zasilić Damian Garstka, który do tej pory grał w Unii Janikowo, a także Tomasz Kaźmierczak, związany ostatnio z Vitcovią Witkowo. Podobno transferów ma być jeszcze więcej.

Czekamy na weryfikację naszych ustaleń. Jeżeli rzeczywiście dojdzie do ogłoszenia takich transferów, to bez wątpienia skład Mieszka będzie wyglądał solidniej niż chociażby w minionym sezonie.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: