Za nami 18. Międzynarodowy Turniej Koszykówki w Gnieźnie! Zmagania tradycyjnie dostarczyły ogromnych wrażeń. Poniżej prezentujemy komplet wyników. Jak łatwo zauważyć, nie zabrakło sukcesów gnieźnieńskich zespołów. Wielkie brawa!
--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!
2.07 Piątek/Friday | 02-07-2021 09:00 | Sklep Polski MKK Gniezno B04/05 | 25 : 27 | UKS Białołęka Warszawa |
02-07-2021 10:00 | RTK Basket Radom | 45 : 23 | Fortuna Logabirum B04/05 | |
02-07-2021 10:00 | KSKK Koszalin | 49 : 24 | MKS MOS Konin | |
02-07-2021 10:00 | Bycza Akademia SP2 Gniezno | 17 : 88 | Dream Team Nowy Tomyśl (PK) | |
02-07-2021 10:00 | Grupa Strategia Gim92 Ursynów Warszawa B04/05 | 85 : 15 | Bombardier Szczecin B04/05 | |
02-07-2021 11:00 | KKS Olsztyn | 49 : 29 | SPZ WJM Rzeszów-Załęże | |
02-07-2021 11:00 | TS Basket Gniezno | 40 : 15 | Basket Team Suchy Las | |
02-07-2021 11:00 | KS Basket Piła G04/05 | 50 : 39 | MKS MOS Wrocław G04/05 | |
02-07-2021 11:00 | ENEA AZS Poznań G06/07 | 72 : 38 | UKS Kormoran Sieraków G06/07 | |
02-07-2021 11:00 | ENEA AZS Poznań G08/09 | 24 : 30 | La Basket Warszawa G08/09 | |
02-07-2021 12:00 | La Basket Warszawa G06/07 | 21 : 54 | MKS MOS Wrocław G06/07 | |
02-07-2021 12:00 | KS Basket Piła G08/09 | 24 : 44 | UKS Kormoran Sieraków G08/09 | |
02-07-2021 12:00 | SPZ WJM Gmina Krasne | 53 : 31 | Team Basket Uman | |
02-07-2021 13:00 | Sklep Polski MKK Gniezno B06/07 | 50 : 31 | La Basket Warszawa B06/07 | |
02-07-2021 13:00 | Grupa Strategia Gim92 Ursynów Warszawa B06/07 | 50 : 20 | Bombardier Szczecin B06/07 | |
02-07-2021 13:00 | Fortuna Logabirum B06/07 | 33 : 52 | Twarde Pierniki Toruń | |
02-07-2021 15:00 | ENEA AZS Poznań G06/07 | 30 : 16 | La Basket Warszawa G06/07 | |
02-07-2021 16:00 | MKS MOS Wrocław G04/05 | 37 : 42 | MKS Opalenica | |
02-07-2021 16:00 | UKS Kormoran Sieraków G06/07 | 31 : 59 | MKS MOS Wrocław G06/07 | |
02-07-2021 16:00 | SPZ WJM Gmina Krasne | 43 : 62 | KS Basket Piła G04/05 | |
02-07-2021 16:00 | TS Basket Gniezno | 65 : 24 | KKS Olsztyn | |
02-07-2021 16:00 | Sklep Polski MKK Gniezno B06/07 | 54 : 52 | Grupa Strategia Gim92 Ursynów Warszawa B06/07 | |
02-07-2021 17:00 | UKS Białołęka Warszawa | 58 : 26 | Bombardier Szczecin B04/05 | |
02-07-2021 17:00 | Bycza Akademia SP2 Gniezno | 5 : 53 | KSKK Koszalin | |
02-07-2021 17:00 | Dream Team Nowy Tomyśl (PK) | 71 : 22 | MKS MOS Konin | |
02-07-2021 17:00 | Basket Team Suchy Las | 36 : 25 | SPZ WJM Rzeszów-Załęże | |
02-07-2021 17:00 | Bombardier Szczecin B06/07 | 32 : 45 | Fortuna Logabirum B06/07 | |
02-07-2021 18:00 | Fortuna Logabirum B04/05 | 30 : 81 | Grupa Strategia Gim92 Ursynów Warszawa B04/05 | |
02-07-2021 18:00 | Sklep Polski MKK Gniezno B04/05 | 58 : 41 | RTK Basket Radom | |
02-07-2021 18:00 | UKS Kormoran Sieraków G08/09 | 25 : 22 | La Basket Warszawa G08/09 | |
02-07-2021 18:00 | KS Basket Piła G08/09 | 32 : 45 | ENEA AZS Poznań G08/09 | |
02-07-2021 18:00 | La Basket Warszawa B06/07 | 34 : 59 | Twarde Pierniki Toruń | |
02-07-2021 19:30 | Team of coaches | 33 : 29 | Organizers team | |
3.07 Sobota/Saturday | 03-07-2021 08:30 | ENEA AZS Poznań G08/09 | 45 : 32 | UKS Kormoran Sieraków G08/09 |
03-07-2021 08:30 | MKS MOS Konin | 49 : 23 | Bycza Akademia SP2 Gniezno | |
03-07-2021 08:30 | La Basket Warszawa G08/09 | 16 : 17 | KS Basket Piła G08/09 | |
03-07-2021 09:30 | KSKK Koszalin | 36 : 62 | Dream Team Nowy Tomyśl (PK) | |
03-07-2021 09:30 | Fortuna Logabirum B06/07 | 35 : 65 | Sklep Polski MKK Gniezno B06/07 | |
03-07-2021 09:30 | Twarde Pierniki Toruń | 43 : 10 | Bombardier Szczecin B06/07 | |
03-07-2021 09:30 | KS Basket Piła G04/05 | 51 : 16 | Team Basket Uman | |
03-07-2021 09:30 | Grupa Strategia Gim92 Ursynów Warszawa B06/07 | 58 : 35 | La Basket Warszawa B06/07 | |
03-07-2021 10:30 | MKS MOS Wrocław G06/07 | 25 : 51 | ENEA AZS Poznań G06/07 | |
03-07-2021 10:30 | La Basket Warszawa G06/07 | 28 : 20 | UKS Kormoran Sieraków G06/07 | |
03-07-2021 10:30 | SPZ WJM Rzeszów-Załęże | 20 : 78 | TS Basket Gniezno | |
03-07-2021 10:30 | KKS Olsztyn | 17 : 26 | Basket Team Suchy Las | |
03-07-2021 11:30 | MKS Opalenica | 73 : 48 | SPZ WJM Gmina Krasne | |
03-07-2021 11:30 | RTK Basket Radom | 33 : 56 | UKS Białołęka Warszawa | |
03-07-2021 12:30 | Grupa Strategia Gim92 Ursynów Warszawa B04/05 | 42 : 22 | Sklep Polski MKK Gniezno B04/05 | |
03-07-2021 12:30 | Bombardier Szczecin B04/05 | 42 : 62 | Fortuna Logabirum B04/05 | |
03-07-2021 16:00 | RTK Basket Radom | 44 : 54 | Grupa Strategia Gim92 Ursynów Warszawa B04/05 | |
3.07 Sobota/Saturday SEMI FINALS | 03-07-2021 16:00 | Dream Team Nowy Tomyśl (PK) | 49 : 22 | KS Basket Piła G08/09 |
03-07-2021 16:00 | KSKK Koszalin | 48 : 16 | UKS Kormoran Sieraków G08/09 | |
03-07-2021 16:00 | ENEA AZS Poznań G08/09 | 34 : 35 | MKS MOS Konin | |
03-07-2021 16:00 | Bycza Akademia SP2 Gniezno | 14 : 42 | La Basket Warszawa G08/09 | |
3.07 Sobota/Saturday | 03-07-2021 17:00 | Sklep Polski MKK Gniezno B04/05 | 81 : 11 | Bombardier Szczecin B04/05 |
03-07-2021 17:00 | Sklep Polski MKK Gniezno B06/07 | 41 : 32 | Twarde Pierniki Toruń | |
03-07-2021 17:00 | La Basket Warszawa B06/07 | 36 : 22 | Bombardier Szczecin B06/07 | |
03-07-2021 17:00 | UKS Białołęka Warszawa | 47 : 34 | Fortuna Logabirum B04/05 | |
3.07 Sobota/Saturday SEMI FINALS | 03-07-2021 17:00 | SPZ WJM Rzeszów-Załęże | 22 : 32 | La Basket Warszawa G06/07 |
3.07 Sobota/Saturday | 03-07-2021 18:00 | Team Basket Uman | 13 : 61 | MKS MOS Wrocław G04/05 |
03-07-2021 18:00 | MKS Opalenica | 36 : 32 | KS Basket Piła G04/05 | |
03-07-2021 18:00 | Grupa Strategia Gim92 Ursynów Warszawa B06/07 | 31 : 43 | Fortuna Logabirum B06/07 | |
3.07 Sobota/Saturday SEMI FINALS | 03-07-2021 18:00 | KKS Olsztyn | 25 : 28 | UKS Kormoran Sieraków G06/07 |
03-07-2021 18:00 | TS Basket Gniezno | 44 : 28 | MKS MOS Wrocław G06/07 | |
03-07-2021 19:00 | ENEA AZS Poznań G06/07 | 41 : 20 | Basket Team Suchy Las | |
4.07 Sunday/Niedziela | 04-07-2021 08:30 | Bombardier Szczecin B06/07 | 25 : 53 | Sklep Polski MKK Gniezno B06/07 |
04-07-2021 09:30 | MKS MOS Wrocław G04/05 | 37 : 19 | SPZ WJM Gmina Krasne | |
4.07 Niedziela/Sunday FINALS | 04-07-2021 09:30 | KSKK Koszalin | 32 : 24 | MKS MOS Konin |
04-07-2021 09:30 | UKS Kormoran Sieraków G08/09 | 45 : 26 | ENEA AZS Poznań G08/09 | |
04-07-2021 09:30 | UKS Kormoran Sieraków G06/07 | 25 : 29 | La Basket Warszawa G06/07 | |
4.07 Sunday/Niedziela | 04-07-2021 10:30 | MKS Opalenica | 70 : 24 | Team Basket Uman |
4.07 Niedziela/Sunday FINALS | 04-07-2021 10:30 | KKS Olsztyn | 33 : 20 | SPZ WJM Rzeszów-Załęże |
04-07-2021 10:30 | Bycza Akademia SP2 Gniezno | 4 : 94 | Dream Team Nowy Tomyśl (PK) | |
04-07-2021 10:30 | La Basket Warszawa G08/09 | 31 : 33 | KS Basket Piła G08/09 | |
4.07 Sunday/Niedziela | 04-07-2021 11:30 | Grupa Strategia Gim92 Ursynów Warszawa B04/05 | 39 : 58 | UKS Białołęka Warszawa |
4.07 Niedziela/Sunday FINALS | 04-07-2021 11:30 | TS Basket Gniezno | 33 : 31 | ENEA AZS Poznań G06/07 |
04-07-2021 11:30 | MKS MOS Wrocław G06/07 | 42 : 25 | Basket Team Suchy Las | |
4.07 Sunday/Niedziela | 04-07-2021 12:30 | Twarde Pierniki Toruń | 48 : 34 | Grupa Strategia Gim92 Ursynów Warszawa B06/07 |
04-07-2021 12:30 | Sklep Polski MKK Gniezno B04/05 | 48 : 23 | Fortuna Logabirum B04/05 | |
04-07-2021 12:30 | Fortuna Logabirum B06/07 | 44 : 37 | La Basket Warszawa B06/07 | |
04-07-2021 12:30 | Bombardier Szczecin B04/05 | 33 : 68 | RTK Basket Radom |
Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!
Koniecznie polub nas na Facebooku: