Start – Unia: znamy awizowane składy

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

W najbliższą niedzielę zespół AFORTI Start Gniezno podejmie na własnym torze drużynę Unii Tarnów. Nasi niedzielni goście zajmują obecnie ósme, ostatnie miejsce w tabeli i nie mają na swoim koncie dużych punktów. Czerwono-czarni są na pozycji siódmej i z dorobkiem ośmiu oczek cały czas zachowują szanse na awans do fazy play off!

Zespół naszych niedzielnych rywali od początku sezonu boryka się z problemami – w wielu spotkaniach drużyna prowadzona obecnie przez Pawła Barana nie mogła zaprezentować się w swoim najmocniejszym zestawieniu ze względu na kontuzje. Przed meczem w Gnieźnie upadek w lidze szwedzkiej zanotował Kim Nilsson, a niezdolni do jazdy są Niels Kristian Iversenoraz Ernest Koza. Najsilniejsze ogniwa w ekipie “Jaskółek” to na ten moment Australijczyk Rohan Tungate oraz Dawid Lampart i Artur Mroczka. Goście awizowali przyjazd do Gniezna w następującym składzie:
1. Dawid Lampart
2. Alexander Woentin (U24)
3. Artur Mroczka 
4. Patryk Zieliński
5. Rohan Tungate 
6. Dawid Rempała 
7. Przemysław Konieczny

ZOBACZ TAKŻE:   Tak będzie wyglądać sztab szkoleniowy Startu Gniezno!

Menadżer AFORTI Start Rafael Wojciechowski postawił na nazwiska, które sprawdziły się podczas ostatniego pojedynku z Orłem Łódź. Drobną kosmetyką jest tylko miejsce w podstawowym składzie dla Duńczyka Frederika Jakobsena (pod numerem 9). W niedzielne popołudnie gnieźnianie przed własną publicznością zaprezentują się w następującym składzie:
9. Frederik Jakobsen (U24)
10. Peter Kildemand
11. Kevin Fajfer
12. Oskar Fajfer
13. Timo Lahti
14. Mikołaj Czapla
15. Marcel Studziński

ZOBACZ TAKŻE:   Artur Walczak znokautowany. PunchDown na razie milczy

Początek meczu w niedzielę o godzinie 14.00. Przypomnijmy, że działacze gnieźnieńskiego Startu przygotowali na ten mecz promocję dla najmłodszych kibiców. Wszystkie dzieci do lat 12 włącznie wchodzą na stadion za darmo. W sprzedaży dostępne są pozostałe bilety: 
– trybuna – 50 zł
– normalny – 40 zł
– ulgowy – 30 zł (młodzież do 26 roku życia z ważną legitymacją szkolną/studencką, seniorzy powyżej 65 lat oraz kobiety)

ZOBACZ TAKŻE:   „Tragedia totalna”. Fatalne informacje o Arturze Walczaku

W celu zakupu zapraszamy na stronę http://bilety.startgniezno.com.Wejściówki dostępne są także w sklepie Manekin – ul. Dąbrówki 23/1 i sekretariacie GTM Start. Ponadto, tradycyjnie, w dniu meczu od godziny 10.00 uruchomione zostaną kasy przed stadionem.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: