#BabskimOkiem: “Szkoda, że oddaliśmy takiego zawodnika”. Wspaniały gest kibiców względem Gały

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Po ochłonięciu możemy wrócić do wczorajszego meczu z Polonią Bydgoszcz. Mecz był od samego początku zacięty. Bydgoszczanie odskakiwali punktami, ale nie na tyle żeby uzyskać w pełni „bezpieczną” przewagę.

Możemy pytać… co poszło nie tak? Zdecydowanie zabrakło punktów Mirosława Jabłońskiego, który zdobył tylko jedno oczko na juniorze Nikodemie Bartochu oraz punktów nowego zawodnika Startu Gniezno – Petera Ljunga.

Punkty gubione na trasie również nie pomagały drużynie gospodarzy. Tak naprawdę każda okazja do mijanek była wykorzystywana przez drużynę gości. Niesamowitą robotę na swoim macierzystym torze zrobił Adrian Gała, który zdobył 14+1. Szkoda, że oddaliśmy takiego zawodnika. Adi pokazał, co potrafi.

Kibice z „dziesiątki” po zakończonym meczu wywołali „Henia” z parku maszyn i wręczyli dwa szaliki Startu Gniezno. Miły gest w stronę wychowanka gnieźnieńskiego klubu, który jeszcze w zeszłym sezonie bronił barw czerwono czarnych.

Mimo upału frekwencja zdecydowanie dopisała. Nie brakowało również kibiców z Bydgoszczy, którzy wspierali swoją drużynę. Nad sektorem X mogliśmy zauważyć nową flagę w naszych ukochanych barwach.

Sezon 2021 powoli może dobiegać końca, ponieważ przegrana oddala nas od pierwszej czwórki w tabeli jeszcze bardziej… Jednego naszej drużynie nikt nie odbierze – serca i walki pozostawionych na torze. Do ostatniego momentu wierzyć było można w chociażby remis…


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: