Ruszyła zrzutka na operację Roberta Peplińskiego. Wpłać i pomóż!

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Jak już informowaliśmy rano, kapitan Mieszka Gniezno Robert Pepliński doznał poważnej kontuzji – ma zerwane więzadła krzyżowe przednie. W związku z tym powstała zrzutka na pokrycie kosztów operacji. Potrzeba sporo, bo aż 14 tysięcy złotych!

ZOBACZ TAKŻE:   Tak będzie wyglądać sztab szkoleniowy Startu Gniezno!

“Jestem zawodnikiem MKS Mieszko Gniezno swoje pierwsze kroki w tym klubie stawiałem w wieku 7 lat. W Swojej przygodzie z piłką już niestety miałem podobne kontuzje, ale zawsze wracałem silniejszy! W moim ostatnim meczu ligowym w Policach podczas wyskoku do głowy poczułem trzask i mocny ból w prawym kolanie, niestety po badaniach diagnoza okazała się najgorsza z możliwych – zerwane więzadła krzyżowe przednie” – pisze Pepliński na zrzutka.pl.

Trenerzy, koledzy z boiska oraz kibice zawsze kojarzą mnie z tego, że na boisku daje z siebie wszystko i walczę do końca. Teraz Was proszę, żebyście mi pomogli zawalczyć o moje zdrowie i powrót do klubu i sportu, który kocham! Za każdą złotówkę bardzo dziękuję i będę chciał jak najszybciej odwdzięczyć się Wam na boisku!

dodaje.

ZRZUTKA DOSTĘPNA JEST TUTAJ >>>>

ZOBACZ TAKŻE:   Organizatorzy gali PunchDown wydali oświadczenie ws. Artura Walczaka!

Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: