Polonia Bydgoszcz wzmocniona na mecz ze Startem Gniezno? [PLOTKI]

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Nasilają się plotki dotyczące tego, że Abramczyk Polonia Bydgoszcz pozyska nowego zawodnika. Niektórzy twierdzą nawet, że najbliższy rywal Aforti Startu Gniezno ma już “klepnięty” transfer. Kto zasili szeregi zespołu z miasta nad Brdą?

ZOBACZ TAKŻE:   Po prostu koszmar. Timo Lahti ostatni w Bydgoszczy!

Pojawiają się sygnały, że Abramczyk Polonia Bydgoszcz jest bardzo mocno zainteresowana pozyskaniem Daniela Jeleniewskiego. Takie informacje potwierdza m.in. “Przegląd Sportowy”.

“Jeleń” podpisał kontrakt z Cellfast Wilkami Krosno, ale nie zdołał wywalczyć sobie pewnego miejsca w składzie. W związku z tym pojawił się pomysł wypożyczenia tego zawodnika.

ZOBACZ TAKŻE:   Po prostu koszmar. Timo Lahti ostatni w Bydgoszczy!

Mogę potwierdzić, że jest zainteresowanie kilku klubów Danielem. Są to dwa zespoły z pierwszej ligi i jeden z drugiej – mówi “PS” Grzegorz Leśniak, prezes Cellfast Wilków.

Podobno najbardziej zdeterminowana do pozyskania tego zawodnika jest Polonia. Bydgoszczanie znaleźli się w trudnej sytuacji po tym, jak kontuzji doznali Grzegorz Zengota i David Bellego.

ZOBACZ TAKŻE:   Po prostu koszmar. Timo Lahti ostatni w Bydgoszczy!

Podczas meczu ze Startem za Francuza mogą stosować zastępstwo zawodnika. Zengotę trzeba natomiast zastąpić inaczej. Jest oczywiście Jewgienij Sajdulin, który może pojechać z rezerwy, ale mimo to Polonia szuka innych rozwiązań.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: