Meczu Polonia – Start nie obejrzycie w telewizji!

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Kibice zdążyli się już przyzwyczaić do oglądania żużlowych zmagań w telewizji. W ten sposób nie będzie można śledzić spotkania Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Aforti Start Gniezno.

W niedzielę o godzinie 14:00 rozpoczną się dwa spotkania w ramach eWinner 1. Ligi. W jednym Orzeł Łódź podejmie Arged Malesa Ostrów Wlkp., natomiast w drugim Aforti Start Gniezno będzie rywalizować z Polonią w Bydgoszczy.

ZOBACZ TAKŻE:   Euro 2020: tak typują gnieźnianie i nie tylko! Niektórzy stawiają na Polskę

Telewizja zdecydowała się pokazać na nSport+ mecz łodzian z ostrowianami. A co z pojedynkiem Startu? Są dwie możliwości na śledzenie emocji w Bydgoszczy. Albo na stadionie, albo w internecie – za pośrednictwem platformy Canal+, co potwierdził na Twitterze Marcin Majewski, szef żużla w C+.

ZOBACZ TAKŻE:   Rowerowa Stolica Polski. Walczymy o podium! Oto ważne daty dla rowerzystów

„Tak, potwierdzam w internecie. Pogoda i brak terminów nie pomagają stąd właśnie dlatego będę mecze w niedzielę o 14.00 równocześnie. Ukłon w stronę klubów i GKSŻ. Komunikat w tej sprawie na dniach. Przepraszamy za kłopot. To też dla nas nie jest komfortowe” – napisał.

ZOBACZ TAKŻE:   Jakie plany na przyszły sezon ma KS Gniezno? Czy będą wzmocnienia? Dowiedz się u nas!Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: