Dosadny komentarz Mirosława Jabłońskiego. “Mecz, który nie powinien się odbyć”

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

W sobotę Aforti Start Gniezno po raz kolejny w tym sezonie musiał przełknąć gorycz porażki. Tym razem czerwono-czarni przegrali w Krośnie. Co po tym spotkaniu mówił Mirosław Jabłoński?

Mecz, który nie powinien się odbyć, mecz, którego nie powinno być. Tor rozwalony, zupełnie nienadający się do jazdy. Nie wiem, gdzie są sędziowie, komisarze… Nie wiem… – powiedział zawodnik Startu, cytowany przez bestspeedwaytv.pl.

ZOBACZ TAKŻE:   Frederik Jakobsen bez rewelacji w Szwecji

Zawodnicy Startu nie mogli być zadowoleni ze swojej postawy. Praktycznie każdy z nich miał problem z tym, by dopasować się do krośnieńskiego toru.

ZOBACZ TAKŻE:   Polonia Bydgoszcz podała skład na mecz w Gnieźnie

Pomimo że pojechaliśmy, to zaprezentowaliśmy się słabo. Ja osobiście poniżej krytyki. Nie mogę odpowiadać za kolegów, którzy na pewno dali z siebie wszystko. Ja też się starałem ale jeżeli mamy jeździć na żużlu i ścigać się to nie róbmy takiej “popeliny”, jaka miała miejsce dzisiaj, bo moim zdaniem takie zawody powinny się odbyć przy ładnej, pięknej pogodzie i dobrze przygotowanym torze, a nie żebyśmy musieli walczyć o przeżycie na każdym łuku… – dodał Jabłoński.

ZOBACZ TAKŻE:   Mikołaj Czapla zaskoczył! Sprawdź wyniki DMPJ w Gnieźnie

Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: