O UFC marzy od zawsze. To już ten moment?!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Ewelina Woźniak twardo zmierza w kierunku UFC. Polska zawodniczka MMA może pochwalić się rekordem 5-0. W odniesieniu kolejnego triumfu nie przeszkodziło jej nawet to, że o rywalce wiedziała bardzo niewiele.

Gala OKTAGON MMA 23 w Czechach przyniosła kolejny sukces tej zawodniczki. Polka już w 50. sekundzie poddała Elizabeth Rodrigues.

Ciężko nam było stworzyć jakikolwiek plan na tę walkę, ponieważ mimo tego, że Elizabeth Rodrigues ma sześć walk zawodowych w MMA, to żadnej nie ma w internecie. To jest dość niespotykane, ponieważ w obecnych czasach np. moje wszystkie walki, nawet te amatorskie, są w internecie. W moim przypadku przegląd jest zatem bardzo duży – powiedziała Ewelina Woźniak w Pitbike Gniezno KXD #SGLive.

Jej wielkim marzeniem jest oczywiście kontrakt z UFC. – Nie oszukujmy się, UFC to taka liga mistrzów w MMA. To najwyższy poziom na świecie. Nie jest łatwo się tam dostać. To nie jest tak, że dzwoni mój menedżer i mówi: “słuchajcie, mam dziewczynę, ma 5-0, weźcie ją”. To tak nie wygląda. Trzeba być dobrym – podkreśla.

Rozmowy trwają. Trwały już wcześniej, kiedy pokonałam Magdalenę Sormovą. Miałam wtedy rekord 4-0. Oni twierdzili, że są zainteresowani, ale rekord jest jeszcze trochę za mały. Stwierdzili, że jeszcze muszę pokonać kogoś mocnego i nabrać trochę doświadczenia. Teraz jest 5-0, rozmowy trwają i będziemy negocjować. Zobaczymy, czy już teraz uda się tam dostać. Jeśli nie, to nie mam z tym problemu. Mam kontakt z OKTAGONEM. Zrobię tam jedną, dwie walki i myślę, że wtedy już na pewno UFC się otworzy. Jeśli będzie to już teraz, będę bardzo zadowolona. Nie ukrywam, że to mój cel od zawsze, bo tam się walczy z najlepszymi – spostrzega.

Jeśli nie uda się nawiązać współpracy z UFC, to już wkrótce ponownie wystąpi w Czechach. – Mogę zdradzić, że jeśli nie zawalczę w UFC, to moja kolejna walka najprawdopodobniej odbędzie się już w lipcu, także już całkiem niedługo. Od poniedziałku wracam do treningów i zaczynam kolejne przygotowania. Na pewno w tym roku będzie się działo – zapewnia Ewelina Woźniak.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: