Tak będzie wyglądać skład Startu na inaugurację?! [PLOTKI]

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Na ogłoszenie awizowanego składu Aforti Startu Gniezno na pierwszy mecz eWinner 1. Ligi z Orłem Łódź musimy jeszcze trochę poczekać. Tymczasem już docierają do nas plotki mówiące o tym, jak ma wyglądać zestawienie czerwono-czarnych. Pamiętajmy jednak, że plotki nie zawsze mają przełożenie na rzeczywistość!

ZOBACZ TAKŻE:   To nie jest laurka dla Mirosława Jabłońskiego. Po prostu czegoś nie rozumiem

Z tego, co słyszymy, na treningach dobre wrażenie pozostawia po sobie Oskar Fajfer. Rzekomo pozytywnie wypadają też m.in. tacy zawodnicy jak Peter Kildemand, Frederik Jakobsen czy Timo Lahti. Generalnie z Wrzesińskiej 25 docierają powiewy optymizmu.

Wszystkich jednak najbardziej ciekawi para Mirosław Jabłoński i Kevin Fajfer. Tutaj rzekomo tragedii nie ma ani w jednym, ani w drugim przypadku. Słyszymy jednak, że większe szanse na miejsce w składzie na inaugurację ma raczej młodszy z braci Jabłońskich. Można zatem przewidywać, że to on znajdzie się w podstawowym zestawieniu Startu, a Kevin pojawi się pod szesnastką.

ZOBACZ TAKŻE:   Kiedy powtórka meczu w Ostrowie Wlkp.?

Jeżeli te plotki by się sprawdziły, to miejsca 9-13 zajęliby O.Fajfer, Lahti, Jakobsen, Kildemand i Jabłoński. Co z juniorami? Słyszymy, że całkiem nieźle na treningach wypada Szymon Szwacher. Można jednak mniemać, że w lidze pojadą Marcel Studziński i Mikołaj Czapla, bo ten drugi ma już większe doświadczenie związane z oficjalnymi rozgrywkami.

ZOBACZ TAKŻE:   Start - Orzeł: znamy awizowane składy!

Skład awizowany Startu poznamy już w najbliższym tygodniu. Mecz z Orłem zaplanowano natomiast na Wielką Sobotę. Niech to będzie wielkie ściganie przy W25!


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: