GST zainaugurowało sezon! Mamy wyniki zawodów w Bydgoszczy

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Zawodnicy Gnieźnieńskiego Stowarzyszenia Triathlonu zainaugurowali sezon startowy w sezonie 2021. Liczna grupa zawodników wystartowała w pierwszej edycji Pucharu Polski w Aquathlonie.

Impreza odbyła się 20 marca w Bydgoszczy. Były to dla nas pierwsze zawody w nowych barwach klubowych. Nasi zawodnicy zdobyli cenne punkty w klasyfikacji Pucharu Polski i kwalifikacji do kadry wojewódzkiej – tłumaczy Grzegorz Smoczyk, prezes GST.

,,Zawody w Bydgoszczy były dla nas bardzo ważnym sprawdzianem przed nadchodzącym sezonem. Były to też kwalifikacje do kadry województwa wielkopolskiego. Dlatego cieszy mnie postawa moich zawodników, którzy pokazali charakter i padło wiele rekordów życiowych na Bydgoskiej pływalni. Wiemy, jak wiele trudu poszło ze strony trenerów, zawodników i zarządu, by nasi zawodnicy mogli pływać podczas zamkniętego basenu w Gnieźnie. Czas i trud, jaki musieliśmy poświęcić na dojazd i trening w Mogilnie, został zrekompensowany rekordami życiowymi na etapie pływania.  Już za tydzień startujemy w Rumi podczas kolejnego Pucharu Polski w Aquathlonie – dodaje Grzegorz Smoczyk.

Wyniki :

K15:

Klaudia Tomaszewska – 5 miejsce

Ewelina Momot – 11 miesce

Julia Purol – 12 miejsce

Wiktoria Górska – 13 miejsce 

M11:

Michał Dąbrowski – 9 miejsce

Maksymilian Ottenburger – 11 miejsce

M15:

Bartosz Majorczyk – 4 miejsce

Artur Kozłowski – 5 miejsce

Jeremiasz Ottenburger – 11 miejsce

Franciszek Leśny – 13 miejsce

Bartosz Porębski – 14 miejsce

M18:

Jonasz Gleba – 5 miejsce


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: