Brutalna weryfikacja Mieszka. “Szkoda tylko tych młodych chłopaków”

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Początek II rundy 3. ligi przyniósł brutalną weryfikację Mieszka Gniezno. Ekipa ze Strumykowej rozegrała trzy mecze i wszystkie przegrała, tracąc łącznie aż 12 bramek. Mało tego, nie udało się strzelić ani jednego gola! Na ten moment wzmocnienia na niewiele się zdają, bo gnieźnieńscy piłkarze i tak twardo kroczą po tytuł najgorszej drużyny w historii III-ligowych rozgrywek.

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

Powiedzmy sobie szczerze – na cudowną metamorfozę po zimowej przerwie nikt nie liczył. Można było jednak mieć nadzieje, że chociaż “jakoś” to będzie wyglądać. Tymczasem nadal jest bardzo mizernie. Owszem, drużynę nękają problemy zdrowotne, ale kto – szczególnie w tych dziwnych czasach – ich nie odczuwa?

Mieszko już od dłuższego czasu mknie autostradą do IV ligi i w żaden sposób nie polepsza swojej sytuacji. Kibice natomiast dają upust emocjom. Oto, co pisali po ostatnim niepowodzeniu w Wejherowie, gdzie Mieszko przegrał aż 0:5. Zachowaliśmy oryginalną pisownię, komentarze pojawiły się na fanpage’u Mieszka Gniezno.

Smutny obraz gnieźnieńskiej piłki. Mieszkam już kilkadziesiąt lat w tym mieście i nie rozumiem jednego: urzędnicy miejscy wydają pieniądze publiczne na promocję Pierwszej Stolicy Polski, a jednocześnie klub MKS Mieszko Gniezno jest antypromocja. Piłkarze jadą na zawody ponad 300 km w jedną stronę, dostają kolejny raz lanie i nic.Mam wrażenie, że wszyscy dookoła odwrócili się od drużyny.Jeżeli tak będzie dalej to również pieniądze wydane na szkolenie młodych piłkarzy zostaną wyrzucone w błoto. Widać calkowite zniechęcenie u zawodników.Może nalezaloby ogłosić konkurs na prezesa klubu.

(odpowiedź) decydowanie słusznie pan zauważy. Mieszko miało drużynę ale to już historia.Za taką sytuację w 100% odowiadają działacze oraz urzędnicy miejscy odpowiedzialni za sport gnieźnieński.W tym klubie prezesem powinien być pasjonat z zamiłowaniem i najlepiej własnym kapitałem.Ale cóż rękę na tym trzyma miasto.

Ośmieszanie Klubu i Miasta….🤦 Po co to wszystko szkoda tylko tych młodych chłopaków.

I czego ci młodzi ludzie mają się nauczyć?Przyjmować baty z godnością czy też to ma być sposób na zniechęcenie do uprawiania sportu?To pytanie kieruje do trenera i pożal się Boże działaczy.

No super wyniki. Szkoda tych pieniędzy na wyjazdy. Lepiej oddawać mecze walkowerem mniej stresu będzie.

(odpowiedź) i bilans lepszy

Temperatura wśród kibiców wzrasta. Widać, że są rozgoryczeni po tym, co serwuje im Mieszko. Pozostaje wierzyć, że przyszłość będzie bardziej pozytywna i że za jakiś czas o Mieszku znów będzie można mówić w superlatywach. Czekamy na to!

Ostatnia aktualizacja artykułu: 22 marca 2021 o godz. 09:14:16


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: