W Strzałkowie zgasło światło! Co z meczem Szczypiorniaka?!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Do dużych kontrowersji doszło w sobotę w Strzałkowie. Podczas drugiej połowy meczu pomiędzy tamtejszym Hagardem i Szczypiorniakiem Gniezno… zgasło światło!

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

Do końca meczu zostało około 2,5 minuty. Wówczas gospodarze prowadzili 24:22 i nagle… ciach! Nie ma światła. Taki stan rzeczy utrzymywał się przez pół godziny; spotkanie przerwano – ustaliła nasza korespondentka Estera Nawrot.

Sporządzono notatkę do zarządu ZPRP. Z naszych nieoficjalnych ustaleń wynika, że albo będzie zwycięstwo “Wilków” (walkower), albo powtórka meczu…

Temat monitorujemy, będziemy do niego wracać.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 13 marca 2021 o godz. 18:30:52

Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!