Olbrzymi sukces Wiktorii Łuczyńskiej. Została najlepszą zawodniczką w Polsce!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Ostatni czas jest bardzo udany dla Wiktorii Łuczyńskiej. Zawodniczka AKT Samuraj Gniezno była wyróżniona podczas gali w Gnieźnie, ale nie tylko! Odnotowała również sukces na arenie ogólnokrajowej.

W piątek 5 lutego w hali im. Mieczysława Łopatki w Gnieźnie odbyło się rozdanie stypendiów sportowych Prezydenta Miasta Gniezno za rok 2020. Wśród 25 nagrodzonych znalazła się nasza zawodniczka Wiktoria Łuczyńska. Godzinę później w tym samym miejscu miała miejsce Gala Gnieźnieńskiego Sportu, gdzie w gronie laureatów również znalazła się Wiktoria. Kapituła swoim głosowaniem zadecydowała o zwycięstwie naszej zawodniczki w kategorii „Odkrycie roku”. 

Następnego dnia w Katowicach podczas Kursu Mistrzowskiego w Karate Tradycyjnym odbyło się podsumowanie roku sportowego i wyłonienie najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych. Tym razem także to wyróżnienie otrzymała Wiktoria, zdobywając tym samym tytuł Najlepszej Zawodniczki Polskiego Związku Karate Tradycyjnego w 2020 roku w kategorii junior. Dziękujemy za włożony wkład senseiowi Andrzejowi Zarzecznemu i życzymy wszystkim, aby rok 2021 przyniósł jeszcze więcej sukcesów.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: