Ruszamy z nowym projektem. Pierwsza odsłona już w niedzielę!

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Rozpoczynamy nowy etap w Pitbike Września Storage #SGLive. Już od tego weekendu regularnie będziemy nadawać program “Sportowy Weekend w pigułce”. Co się w nim znajdzie?

Przede wszystkim mamy na uwadze to, że w dzisiejszych czasach społeczeństwo jest bardzo mocno “zabiegane” i wolnego czasu ma niewiele. Właśnie dlatego wychodzimy z nową propozycją, której zadaniem będzie przedstawienie weekendowych wydarzeń w maksymalnie skondensowanej formie.

ZOBACZ TAKŻE:   "Gdzieś z tylu głowy mamy to, że jesteśmy silną drużyną i stać nas na wygranie ligi"

W programie “Sportowy Weekend w pigułce” pokrótce będziemy podsumowywać najważniejsze wydarzenia danego weekendu. Oczywiście nie zamykamy się na żadną dyscyplinę. Będziemy starali się możliwie jak najmocniej wyczerpywać tematy.

Oczywiście nie chcemy przekazywać jedynie suchych wiadomości. Skondensowane podsumowania pojedynków i innych wydarzeń będziemy okraszać komentarzami czy to działaczy, czy to trenerów i zawodniczek oraz zawodników. Wszystko po to, by w możliwie jak najkrótszym czasie dostarczyć Wam możliwie jak najwięcej interesujących wiadomości!

ZOBACZ TAKŻE:   Jaki jest cel Mieszka? Zapytaliśmy prezesa

Najważniejsza kwestia na koniec… Kiedy będziemy nadawać nasze programy? Na razie uruchamiamy pilotaż i podchodzimy do tego elastycznie. Będzie to albo niedzielny, albo poniedziałkowy wieczór. Z pewnością dostarczymy Wam wielu ciekawych materiałów.

ZOBACZ TAKŻE:   Menedżer Startu pojechał w Slanym. Jak mu poszło?

Uważnie śledźcie nasz kanał na YouTube, jak i profil na Facebooku, gdzie będą pojawiać się informacje o dokładnych terminach programu, a także ich emisje “na żywo”. Nie wykluczamy, że będziemy zapraszać gości specjalnych.

Premierowa odsłona programu “Sportowy Weekend w pigułce” już w tę niedzielę o godz. 21:00. Do usłyszenia!


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: