Orzeł chce czołowego juniora. “Na 99 procent chciałby u nas jeździć”

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Orzeł Gniezno jeszcze nie zamknął kadry na sezon 2021. Niewykluczone, że do zespołu dołączy mocny junior. To z pewnością podniosłoby wartość zespołu z pierwszej stolicy Polski.

Kadra jeszcze nie jest zamknięta. Czekamy na jednego lub dwóch zawodników. Jeden z nich to junior z jednego z klubów. To czołowy junior. Tam jest taki problem, że jego macierzysty klub nie chce go puścić. Tutaj chodzi o rozwój tego chłopaka. W tym roku liga będzie podzielona na dwie dywizje i akurat temu klubowi przystało jeździć w tej drugiej, słabszej dywizji. Nam zależy na tym, by dać mu możliwość rozwoju i rywalizacji z najlepszymi. Troszeczkę ich nie rozumiem, ale nie siedzę w głowach zarządu ani nie jestem władnym, żeby cokolwiek mówić od strony tego klubu. Do sezonu jest daleko, więc może jeszcze się uda – mówił prezes Orła Gniezno Paweł Woźny w magazynie Pitbike Września Storage #SGLive.

ZOBACZ TAKŻE:   Marek Lisiecki: Myślę, że niedosyt jest. Nie działam na zasadzie obiecanek

Zawodnik jest chętny, by dołączyć do Orła. – Ten chłopak bardzo chciałby z nami jeździć. Niestety, w klubie go blokują. Może cokolwiek się zmieni. Temat jest, może ogłosimy ten transfer – zaznaczył Woźny. – Po rozmowie z samym zawodnikiem można powiedzieć, że na 99 procent on chciałby u nas jeździć. To nie jest jednak od nas zależne. Zgodę musi wyrazić klub. Z tego co wiem, to na tę chwilę go blokują i nic nie poradzimy. On bardzo chce. Zobaczymy, jak wszystko się potoczy – podkreślał Woźny.

ZOBACZ TAKŻE:   Nowy nabytek Mieszka brzydko potraktowany. "Widocznie nam nie było po drodze"

Prezes Orła jest przekonany, że najlepsi zawodnicy powinni startować w I dywizji CS Superligi.

ZOBACZ TAKŻE:   Jaki jest cel Mieszka? Zapytaliśmy prezesa

Po rozmowie z zawodnikiem wiem, że ten klub patrzy na to, co kiedyś było między nimi a Orłem. Myślę, że to powinniśmy już zostawić. Tym bardziej, że my jesteśmy nowym klubem. Powinniśmy bardziej zająć się przyszłością i dla dobra speedrowera w Polsce dawać takim zawodnikom możliwość rywalizacji z najlepszymi – zaznaczał Woźny.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: